Haber Detayı
18 Nisan 2016 - Pazartesi 23:11
 
GEZGİN EKİBİ AFYONKARAHİSAR´DA ÇEKİMLER YAPTI
Tvnet Haber'de yayınlanan Türkiye’nin en uzun soluklu gezi programlarından “Gezgin” bu hafta Afyonkarahisar'da muhteşem bir bölüm ile ekranlara gelecek...
GÜNDEM Haberi


       Tvnet Haber'de yayınlanan Türkiye’nin en uzun soluklu gezi programlarından “Gezgin” bu hafta Afyonkarahisar'da muhteşem bir bölüm ile ekranlara gelecek...

        Hafta sonu Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültür ve turizm bölgelerinde çekimler gerçekleştiren ekip, Derya Uğur Öner'in sunumuyla Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’la röportaj yaptı.

        Akarçay Rekreasyon Alanında gerçekleşen röportajda bütün yönleriyle Afyonkarahisa’ı anlatan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonun temel sanayi ürünlerinin mermer ve gıda üzerine olduğuna dikkat çekerek et tavuk ve yumurtacılıkta son derece geliştiğini Afyonkarahisar’ın  aynı zamanda ülkenin et ve yumurta borsasına yön verdiğini ifade etti.

23 NİSAN’DA YAYINLANACAK

        Başkan Çoban; Afyonkarahisar’ın aynı zamanda Türkiye’nin Termal Başkenti olduğuna dikkat çekerek, Belediye’nin son dönemde yaptığı çalışmalarla Spor Turizminde büyük aşama kaydettiğini söyledi.
Afyonkarahisar’ın Türkiye’nin en büyük Spor Kompleksine sahip olduğunu dile getiren Başkan Çoban termal ve spor turizmi ile buna bağlı sağlık, turizmini geliştirme konusunda yapılanları da anlattı.

          Başta tarihi sokaklar olmak üzere, Akarçay, Kale, Mevlevihane Müzesi ve çarşı merkezde çekimlerin yapıldığı program, Derya Uğur Öner'in sunumuyla 23 Nisan Cumartesi günü saat 18:00'da Tvnet Haber’de izleyiciyle buluşacak.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: GEZGİN, EKİBİ, AFYONKARAHİSAR´DA, ÇEKİMLER, YAPTI ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı