Haber Detayı
07 Ocak 2016 - Perşembe 17:43
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüğünden açıklama
Afyonkarahisarımızın çok değerli basın mensubu çalışanlarımız bundan sonra yapılacak olan faaliyet basın haberlerinde kurumsal bütünlük oluşturmak ve kamuoyunda yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek adına Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğümüze bağlı Gençlik Merkezlerimizin ayrı bir kurum algısı oluşturulmamasını istiyoruz.
SPOR Haberi


Afyonkarahisarımızın  çok değerli basın mensubu çalışanlarımız bundan sonra  yapılacak  olan faaliyet basın haberlerinde kurumsal  bütünlük  oluşturmak ve kamuoyunda  yanlış anlaşılmalara  sebebiyet vermemek  adına  Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğümüze  bağlı  Gençlik Merkezlerimizin  ayrı  bir kurum  algısı oluşturulmamasını  istiyoruz.

 

Bu bağlamda  kurumumuz  bünyesinde  yapılması  planlanan faaliyetlerimizde ve faaliyet sonrası  foto ve haber metinlerinde daha siz değerli basın basın mensubu arkadaşlara  herhangi bir bilgi karmaşasını engelleme adına mail  yoluyla sizlerle  paylaşmayı  planlıyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder ,iyi çalışmalar dileriz.

Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Dr.Yunus TORTOP

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Gençlik, Hizmetleri, ve, Spor, İl, Müdürüğünden, açıklama,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı