Haber Detayı
20 Ocak 2016 - Çarşamba 23:53
 
Gazeteciler sorunlarını paylaştı
Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği, "Basında Ahilik, Ağabeylik ve Sorunlar" başlıklı bir istişare toplantısı düzenledi. Dernek üyeleri, meslekte yaşadıkları sıkıntıları paylaştı.
SİVİL TOPLUM Haberi


Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği, Korel Termal Otel'de kahvaltı ve "Basında Ahilik, Ağabeylik ve Sorunlar" başlıklı istişare toplantısı düzenledi. Toplantıya Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Abdioğulları, Dernek Yönetim Kurulu üyeleri, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti İkinci Başkanı İsmail Akar, Basın İlan Kurumu Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Ali Fuad Gölbaşı katıldı. 
 
 
TEK TEK NOT EDİLDİ
AGD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Abdioğulları'nın açılış konuşmasından sonra gazeteciler, sektörde ve sahada yaşadığı sıkıntıları dile getirdi. Gündeme gelen sıkıntı ve öneriler, AGD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Abdioğulları tarafından tek tek not alındı. Konuşmaların ardından Korel Termal Otel Genel Müdürü Ümit Erdal Uysal'a basın çalışanlarına verdiği destek nedeniyle teşekkür plaketi takdim edildi. 
Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Gazeteciler, sorunlarını, paylaştı,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Bizim Gazete
2.Lig Beyaz Grup
Afyon Nöbetçi Eczaneler
Afyonkarahisar Merkez Nöbetçi Eczaneleri
Anketler
Afyon Voleybol takımı Efeler ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı