Haber Detayı
27 Mart 2017 - Pazartesi 01:20
 
GARAHİSARLIYIN SAYFASINI AFYON ÇOK SEVDİ !!!
Afyonkarahisar ismini tüm dünyaya tanıtan tek sayfa GARAHİSARLIYIN sosyal mizah sayfası herkes tarafından yoğun ilgi görüyor.
SANAT Haberi


Afyonkarahisar ismini tüm dünyaya tanıtan tek  sayfa GARAHİSARLIYIN sosyal mizah sayfası herkes tarafından yoğun ilgi görüyor.

 

Sayfa yayın hayatına başladığından bugüne kadar adeta herkesin gönlünde taht kurdu. Kısa bir süre içerisinde 55.000 beğeni alan GARAHİSARLIYIN sayfası her yaştan takipçilerinin hayranla izlediği videoları Afyonkarahisar halkına aktarıyor

 

Afyon’un fenomen sayfası GARAHİSARLIYIN İlimizin kültürüne adeta bir ayna vazifesi görerek ilimizin yansımasını gerçekleştiriyor.

Binbir emeklerle hazırlanan kısa filmlerde , İlimiz mutfağının önde gelen isimleri olan Afyon Sucuğu , Ekmek Kadayıfı, Mercimekli Bükme, Ağzı açık, Katmer, Afyon Lokumu gibi lezzetlerimizi ön plana çıkartıyor.

 

AFYON ŞİVESİ İLE YAPILAN VİDEOLAR HERKESİ HAYRAN BIRAKIYOR

Bugüne kadar kimsenin yapmadığı bir işe girişen GARAHİSARLIYIN sayfası ekibi , montajlarında doğal Afyon şivesini ön plana çıkartarak 7’den 70’e herkesi hem güldürüyor, bazen de hazırladıkları duygusal videoları ile hüzünlendirmeyi başarıyor.

 

GARAHİSARLIYIN SAYFASI ALKIŞI HAK EDİYOR !!!

Yaptıkları yüzlerce çalışmada Afyon’un tanıtılmasında büyük rol oynayan ekip, daha nice güzel çalışmalara imza atacağının sinyalini şimdiden vermiş durumda.Yaptıkları çalışmalardan dolayı sayfa ekibi büyük bir alkışı hak ediyor. 

 

REKLAMLARI BİLE ARTIK SEVEREK İZLİYORUZ

Bilindiği üzere reklamları kimse sevmez. Birçoğumuz hem Tv de hem radyoda reklam çıkınca hemen kanalımızı değiştiririz. Ancak GARAHİSARLIYIN sayfası bu alışılmışlığa da son vermiş durumda. Ekibin hazırlamış olduğu reklam çalışmalarında Afyon şivesi ön plana çıkınca yayınlanan reklam çalışmalarıda beğenerek izleniyor.  

 

Bizler Afyonkarahisar sevdalıları olarak bu güzel çalışmaların devam etmesi açısından bu ekibe her konuda destek olunması gerektiği düşüncesindeyiz. ( MUSTAFA ŞENGÜL - Afyon Kent Haber  - www.afyonkenthaber.com ) 

 

İŞTE SOSYAL MEDYA HESAPLARI : 

 

https://www.facebook.com/garahisarliyin

instagram.com/garahisarliyin

twitter.com/garahisarliyin

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: GARAHİSARLIYIN, SAYFASINI, AFYON, ÇOK, SEVDİ, !!!,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı