Haber Detayı
18 Ocak 2016 - Pazartesi 22:53
 
Gala Yemeği İlimizde Yapıldı
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 5. Başkanlar Konseyi Gala Yemeği Vali Vekili Kamil Kıcıroğlu'nun Katılımıyla İlimizde Yapıldı.
SİVİL TOPLUM Haberi


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği'nin ev sahipliğinde organize edilen Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 5. Başkanlar Konseyi Gala Yemeği, Vali Vekili Kamil Kıcıroğlu'nun katılımıyla Korel Termal Otelde gerçekleştirildi.
 
 
Gala yemeğine Vali Vekili Kamil Kıcıroğlu'nun yanı sıra Milletvekilleri Ali Özkaya ve Hatice Dudu Özkal, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Eray, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, il müdürleri, Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı ve 58 ilden Gazeteciler Dernek ve Cemiyet Başkanları ile ilimiz basın mensupları katıldı.
Açılış konuşmaları sırasında kürsüye gelen Vali Vekilimiz Kamil Kıcıroğlu; " Afyonkarahisar Valimiz Hakan Yusuf Güner görevli izinli olarak il dışında bulunduğu için onun adına toplantıya katılıyorum, onun selem ve muhabbetlerini ayrıca sizlere iletiyorum. Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun bu istişare toplantısının Afyonkarahisar’da olması yerinde ve doğru bir tercih olmuş.  Afyonkarahisar ve aynı zamanda ege gazeteciler federasyonu başkanımız umarım bizim adımıza sizlere güzel bir ev sahipliği yapmıştır. İnşallah Afyonkarahisar’dan çok güzel izlenimlerle ayrılırsınız. Bizlerde sizleri Afyonkarahisar’da ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Ben bu duygu ve düşüncelerle hepinizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü de kutluyorum. Bu toplantımızın sizler için mesleğiniz açısından ve Afyonkarahisar için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, saygılarımı sunuyorum."dedi.
Program konseye katılanlara teşekkür belgelerinin dağıtılması ile sona erdi.
Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Gala, Yemeği, İlimizde, Yapıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı