Haber Detayı
23 Şubat 2016 - Salı 21:58
 
Fırat Yılmaz Çakıroğlu için Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde anma programı düzenlendi.
Afyonkarahisar Ülkü Ocakları Üniversite Teşkilatı geçtiğimiz yıl alçak saldırı sonucu şehit olan Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu andı
Haberi


Fikirlerini yaşatacağız
Programda bir konuşma yapan Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Yiyit, “Fırat kardeşimizin fikirleri bizim fikrimizdir. Onu asla unutmayacağız” dedi

Geçtiğimiz yıl Ege Üniversitesi’nde PKK’lı hainlerin saldırısı sonucu şehit olan üniversite öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu için Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde anma programı düzenlendi.
Afyonkarahisar Ülkü Ocakları Üniversite Birimi tarafından düzenlenen programda bir konuşma yapan Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Yiyit, “Ege Üniversitesi’nin PKK kampına dönmemesi için mücadele veren Fırat kardeşimiz 1 yıl önce alçak saldırı sonucu şehit olmuştur. Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun fikirlerini aynen benimsemiş olan bizler davasına sahip çıkacağız. Onun kutlu mücadelesini bizler sonuna kadar sürdüreceğiz. Terör örgütünün sempatizanları hedeflerine asla ulaşamayacak” dedi.
Gönlümüzde yaşıyor
Programda bir konuşma yapan Üniversite Birim Başkanı Batuhan Hergün ise, “Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde terör propagandası yapanlar bizleri asla susturamayacak. Ülkü Ocakları Türk Milletinin bağrından çıkmış bir teşkilattır. Fırat Yılmaz Çakıroğlu’da Ülkü Ocakları terbiyesi almış değerli bir Türk Milliyetçisiydi. Alçak teröristlerin saldırısı sonucu şehit oldu. Ancak bizler onun fikirlerini her zaman yaşatacağız” dedi.
Programa MHP Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Alparslan Karagöz ve çok sayıda ülkücü genç katıldı.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Fırat, Yılmaz, Çakıroğlu, için, Afyon, Kocatepe, Üniversitesi’nde, anma, programı, düzenlendi.,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı