Haber Detayı
22 Temmuz 2016 - Cuma 00:41
 
FETÖ'nün Darbe Destekçileri Kim?
Hain girişimin detayları gün be gün ortaya çıkıyor. Normal şartlar altında ufacık yüreği olmayıp, eline tank tüfek alınca aslan kesilen çakallar, itiraflara başladı.
SİYASET Haberi


Hain girişimin detayları gün be gün ortaya çıkıyor. Normal şartlar altında ufacık yüreği olmayıp, eline tank tüfek alınca aslan kesilen çakallar, itiraflara başladı.

Verilen ifadelerde, saldırıların nasıl yapıldığı, planlandığı, kimlerin yer aldıkları da ortaya çıkıyor. Artık aklı başında olup, vicdanı da bulunan kişinin Fetullah Gülen hainin gerçek yüzünü tam olarak görmesi gerek(!)

Tüm bu ifadeler ilk başta suçluları bulduk izlenimi verse de…

Bu işin arkasında ABD ve CIA ve biraz İngiltere var olduğunu gösterse de…..buraya dikkat

GÖZDEN KAÇIRDIĞIMIZ SORU ŞU Kİ;

ABD/CIA/İNGİLTERE VE FETÖ Arasında Kimler var?

Kim demiyorum bilinçli olarak kimler var?

Bakın..

Bu hain girişim başarılı olsaydı, ülkeyi ele geçirenlerin kuklası olacak bir Cumhurbaşkanı ve Başbakan gerekecekti. Devletin çeşitli makamlarına atamalar yapılacaktı elbet ama asker uzun süre durmazdı.

ABD ve İNGİLTERE gibi ülkeler için önemli olan kuklalardı. Halkın da rahatlıkla benimseyeceği kuklalar.

Anlayacağınız bu darbe girişiminin SİYASİ Partnerleri de var demektir.

Diğer taraftan Erdoğan’a yakın iş adamları tutuklanıp milli ekonomi biçilince geri kalan İŞ DÜNYASINA hangi İsimler getirilecek.

Hain girişimin arkasında İŞ ADAMLARI da var…

Diğer taraftan bu iş başarılı olunca PR’ını yapacak medyada gerekli.. Hemen kendi Gazeteleri, TV’leri Radyoları var demeyin. Onlardan başka birileri daha olmalı ki her kesimden halk DARBEYİ BENİMSESİN.. Sağ, Sol ve Orta medya gerekli. Zaten olaydan önce bazı gazetecilerin bir şeyler olacak, kurtulacaz minvalinden sözleri bunu desteklemiyor mu?

Öyleyse MEDYACILAR da var…

Bir başka boyut ise, bu hain girişimin Müslüman ülkede İslami açıdan uygun olduğu kanaati de oluşturulmalı. Demek ki bazı din adamları diye bilinen isimlerde mevcut.. Kendileri var demeyin. Unutulmamalı ki bu darbe bir kahramanlık olarak gösterilmeli. Tüm dünyaya buna gerek vardı da yapıldı izlenimi verilmeli ki meşru olsun…Toplumun tüm kesimleri, tüm STK’ları, Cemaatleri sanki razıymış gibi gösterilmeli..80 darbesindeki halk oylaması da bunun için değil miydi?

Kısacası yüce milletim, yaverdi, generaldi, askerdi, polisti bunlara odaklanıp geridekileri gözden kaçırmamalıyız…

DİKKATLİ OLALIM…..

Analiz/Yorum: Akif Hamza TÜRK

Kaynak: (SGK) - Sgk Rehberi Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: FETÖ'nün, Darbe, Destekçileri, Kim?,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı