Haber Detayı
18 Mayıs 2016 - Çarşamba 18:07
 
EŞREFPAŞA´YA 3 MİLYON LİRA HELAL OLSUN
Afyonkarahisar tarihinin en büyük yağmursuyu hattı Selçuklu ve Eşrefpaşa Mahallesine yapılırken, Eşrefpaşa Mahallesi’ne sadece temel malzemesi ve asfalt serimi için 3 milyon lira civarında yatırım harcaması yapılıyor...
GÜNDEM Haberi


            Başkanı Burhanettin Çoban ile birlikte geçtiğimiz dönem mahallelerde başlatılan hizmet seferberliği tüm hızıyla sürüyor.

           Afyonkarahisar Belediyesi yağmur suyu hattı ve kaldırımları tamamlanan Eşrefpaşa Mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarına süratle başladı. Bir ay sürecek asfaltlama çalışmalarında 25 bin ton sıcak asfalt serilecek.  Eşrefpaşa Mahallesi’de sadece temel malzemesi ve asfalt serimi için 3 milyon lira civarında yatırım harcaması yapıldı.

        Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş ile Eşrefpaşa Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Burhanettin Çoban, Yol ve Asfalt Birim Sorumlusu Kubilay Akın’dan  çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.Afyonkarahisar tarihinin en büyük yağmur suyu hattı çalışması Selçuklu ve Eşrefpaşa Mahallesine yapılırken, Eşrefpaşa Mahallesi’ne harcanan yatırım miktarı için Başkan Çoban; “Eşrefpaşa Mahallemize 3 milyon lira helal olsun” diye konuştu. Böylesine güzel bir mahallemizin alt ve üst yapısını tamamlamanın kendilerine nasip olduğunu söyleyen Başkan Çoban; “Bu güzel hizmet hamdolsun ki bizlere nasip oldu. Kaldırımlarıyla, alt yapısı, üst yapısıyla mahallelerimizde yaşamını sürdürecek olan Afyonkarahisarlılar her şeyin en iyisine layık” diye konuştu.

BAŞKANIMIZA MİNNETTARIZ

      Eşrefpaşa Mahallesi Muhtarı Ramazan Doğankaya  ise mahallelerine yapılan bu güzel hizmetten dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a şükranlarını sundu.

       Yapılaşması yıllar öncesine dayanan Eşrefpaşa Mahallesi’nin sıcak asfalta kavuşmasının mahalle sakinlerince sevinçle karşılandığını aktaran Muhtar Doğankaya; “Sağ olsun başkanımız mahallemizi alt yapısıyla, kaldırımlarıyla yollarıyla bambaşka bir görünüme kavuşturuyor. Yazın tozdan kışın çamurdan geçilmeyen Eşrefpaşa Mahallesine yapılan bu hizmet unutulmaz” diye konuştu.

Kaynak: (AB) - Afyon Belediyesi Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: EŞREFPAŞA´YA, 3, MİLYON, LİRA, HELAL, OLSUN,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı