Haber Detayı
15 Mayıs 2016 - Pazar 21:56
 
ESOB ŞEKERBANK İLE PROTOKOL İMZALADI
Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konak, Şekerbank ile “Kapımız Esnafa Açık” kampanyasının protokolünü imzaladı.
SİVİL TOPLUM Haberi


Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konak, Şekerbank ile “Kapımız Esnafa Açık” kampanyasının protokolünü imzaladı.

Afyon Şubesini kapsamayacak protokole ESOB Başkanı Abdülkadir Konak ile Şekerbank Afyon Şube Müdürü Doğan Bayraktar imza attı.

Kapımız Esnafa Açık protokolü imza töreninde konuşan ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, “Esnafımızın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep açık kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor. Protokol ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 60 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları karşılanıyor” dedi.

Kapımız Esnafa Açık protokolünün imza öreninde konuşan Şekerbank Afyon Şube Müdürü Doğan Bayraktar “Bu projemizle mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın mesajı ile başladığını belirtti. Şekerbank Şube Müdürü Bayraktar “Kampanyamız kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendiriyoruz ve bu konudaki çalışmalarımız sürecek. “Açık” platformu ile esnafımızın işlerini kolaylaştıracak, onların rekabetsel avantajlarını arttıracak ve onları teknolojiye ve değişime açacak yeni ürünler sunacağız” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: ESOB, ŞEKERBANK, İLE, PROTOKOL, İMZALADI,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı