Haber Detayı
13 Temmuz 2018 - Cuma 14:54
 
ESOB BAŞKANI KONAK’DAN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI
Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak
Haberi


Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak , 15 Temmuz hain FETÖ terör örgütü darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.  Devletimizin ve yüce milletimizin birlik ve beraberliğini bozacak hiçbir müdahaleye asla müsaade etmeyeceğini  15 temmuz gecesi şanlı duruşu ile tüm dünyaya gösterdiğini söyleyen Başkan Konak, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

 

“Türkiye Cumhuriyeti’ne  en kanlı saldırılarından biri olan 15 Temmuz FETÖ hain darbe girişimi, ülkemizin tarihinde asla unutulmayacak kara bir lekedir. FETÖ hain terör örgütünün organize ettiği  kanlı saldırı milletimizin güçlü iradesiyle ortadan kaldırılmış, milletimiz kadın erkek yaşlı genç darbecilerin karşısına çıkmış ve hayatları pahasına vatanımızı müdafaa etmiştir”
BAŞKAN KONAK, 15 TEMMUZ GECESİ TÜM ESNAFIMIZA DÜKKANLARINIZI AÇIN, MEYDANLARA İNİN ÇAĞRISI YAPTIK

 

Türk Milleti’nin 15 Temmuz gecesi azmiyle, inancıyla, kanıyla kazandığı demokrasi zaferi, yalnızca ülkemizde değil, tüm dünyada demokrasinin yaşaması için bir teminattır diyen ESOB Başkanı Abdülkadir Konak,  “Hain darbe teşebbüsü gecesi, tüm esnaflarımız meydanlardaydı. Bizler de, hainlerin  sıkıyönetim bildirisine karşı tüm esnaflarımıza “dükkanlarınızı açın, darbeye karşı çıkın” çağrısı yaptık. 15 Temmuz hain FETÖ terör örgütü darbe girişiminde tavrını en net bir şekilde ortaya koyan Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, darbecilere en net cevabı vermiştir. Bu vesileyle, Türkiye Cumhuriyeti yaşadığı sürece minnetle anılacak olan 15 Temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.”

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: ESOB, BAŞKANI, KONAK’DAN, 15, TEMMUZ, AÇIKLAMASI,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
2.Lig Beyaz Grup
Afyon Nöbetçi Eczaneler
Afyonkarahisar Merkez Nöbetçi Eczaneleri
Anketler
Afyon Voleybol takımı Efeler ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı