Haber Detayı
12 Mayıs 2016 - Perşembe 22:06
 
ERKMEN BELEDİYESİ BAHAR GÜNLERİ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
Afyonkarahisar Merkeze bağlı Erkmen Belediyesi tarafından “Erkmen’de Bahar Günleri” temalı etkinlik düzenlendi. Etkinliğe katılan hocalar gönülleri mest ederken, duygu dolu anlar yaşattı.
BELEDİYELER Haberi


Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş tarafından “Erkmen’de Bahar Günleri” etkinliği düzenlendi. İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu, Tasavvuf Müziği Sanatçısı Sedat Uçan ve Hafız Remzi Er’in katıldığı gecede gönüllerin pası silinirken, duygu dolu anlarda yaşandı. Erkmen Belediye düğün salonunda gerçekleşen etkinliğin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Memduh Kuş, farklı bir program hazırladıklarını söyledi. Kuş, “Bilindiği gibi bundan önceki yıllarda kutlu doğum haftası nedeniyle etkinlikler düzenliyorduk. Bu sefer farklı bir program olsun istedik. Ömer Döngeloğlu hocamızı, Remzi Er hocamızı ve Sedat Uçar hocamızı bir araya getirmeyi arzu ettik. Hocalarımız Kutlu Doğum haftası programlarında yoğun oldukları için kısmet bu güne geldi. Bizde yılda bir hafta Allah’ımızı ve Peygamberimizi hatırlamak yerine bunun dışında da hatırlamamız gerektiğini düşünerek, böyle bir programı düzenledik. Bu programın düzenlenmesinde eski Hacı Baba Camisinin İmamı Ahmet Sevim hocamızın çok büyük katkıları oldu. Kendilerine huzurlarında teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

GÖNÜLLERİ MEST ETTİLER

Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş’un konuşmasının ardından etkinlik Hafız Remzi Er’in Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Tasavvuf Müziği sanatçısı Sedat Uçan’in bir birinden güzel ilahileri ile devam eden etkinlik İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu’nun sohbeti ile sona erdi. Peygamber Efendimiz (sav)’in hayatı anlattı. Gönüllerin mest olduğu etkinlikler duydu dolu anlar yaşandı. Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş, etkinliğe katılan hocalara ve protokol heyetine şilt ve çiçek takdim etti. Başkan Kuş’un ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: ERKMEN, BELEDİYESİ, BAHAR, GÜNLERİ, ETKİNLİĞİ, DÜZENLENDİ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı