Haber Detayı
12 Mayıs 2016 - Perşembe 16:22
 
ENGELLER SEVGİYLE AŞILIYOR
Sosyal Belediyecilikte Engelli bireylere yönelik yaptığı çalışmalarla tüm kesimlerin büyük takdirini kazanan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, özel eğitim merkezlerinde eğitim alan çocuklarla birlikte oldu….
YAŞAM Haberi


ENGELLER SEVGİYLE AŞILIYOR

     Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası münasebetiyle engelli bireyleri yalnız bırakmadı.

     Başkan Çoban,ilimizde faaliyet gösteren Özel Zafer Uygulama ve Eğitim Merkezi ile Özerler Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

          Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer, Kent Konseyi Engelliler Meclis Başkanı Mesut Yurt ve meclis üyeleri ile birlikte gerçekleşen ziyarette eğitim alan çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Burhanettin Çoban, okul idarecilerinden bilgi alarak çalışmalarında başarılar diledi.

          Ziyarette, sevgi dolu gözleri ve gülücükleriyle neşe saçan çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Çoban, her biriyle ayrı ayrı ilgilendi. Başkan Çoban, gösterdiği yakınlıkla çocukların büyük sevgisiyle karşılaştı.

Kaynak: (AB) - Afyon Belediyesi Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: ENGELLER, SEVGİYLE, AŞILIYOR ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı