Haber Detayı
07 Şubat 2016 - Pazar 14:54
 
Emirdağ Spor Altyapıya Önem Veriyor
Afyonkarahisar Süper Amatör Lig'de top koşturan abilerinin yerine geçmek ve daha büyük kulüplerde oynama hedeflerine adım adım ilerleyen Emirdağ Spor U-10 takımı sömestr tatilini iyi değerlendiriyor.
SPOR Haberi


Afyonkarahisar Süper Amatör Lig'de top koşturan abilerinin yerine geçmek ve daha büyük kulüplerde oynama hedeflerine adım adım ilerleyen Emirdağ Spor U-10 takımı sömestr tatilini iyi değerlendiriyor. Geçtiğimiz yıl Belçika Brüksel'de yapılan turnuvaya Türkiye'den Beşiktaş ile birlikte katılan ve dünyaca ünlü bir turnuvaya katılma heyecanını yaşayan Emirdağ Spor U 10 takımı çalışmalarını sürüdürüyor.

Emirdağ Spor antrenörlerinden Engin Saygın ile birlikte Eskişehir Spor U-10 takımıyla özel müsabakada karşılaştılar. Eskişehir'de gerçekleşen hazırlık maçında renkli görüntüler ortaya çıktı. Maç sonrası Eskişehir Sporlu miniklerin aileleri tarafından hazırlanan ikramlar Emirdağ Sporlu miniklerle sunuldu. Maçtan sonra Eskişehir'deki alışveriş merkezlerine giden minik futbolcular oyun salonlarından gönüllerince bir eğlendiler. Emirdağ Spor antrenörü Engin Saygın: "Bu çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Belçika'da çok güzel anılarla ayrılmıştık. O takımın bir çoğu büyüdü ve onların yerine yeni çocuklarımız geldi. Spor'un barış ve kardeşlik olduğunu Emirdağ'da futbola olan ilgiyi çocuklarla birlikte yaşıyoruz. Eskişehir'den çok güzel anılarla ayrılıyoruz. Altyapımıza önem vermeye devam edeceğiz." dedi. http://emirdag.gen.tr/

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Emirdağ, Spor, Altyapıya, Önem, Veriyor,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı