Haber Detayı
24 Mart 2017 - Cuma 09:02
 
Emirdağ'da Orman ve Su İşleri Görüşüldü
Orman ve Su İşleri Bakanlığı müsteşarı Akif Özkaldı, Orman Bölge Müdürü ve Afyonkarahisar İl Müdürü, Devlet Su İşleri Bölge Müdürü ve Afyonkarahisar İl Müdürü Emirdağ'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
SİYASET Haberi


Orman ve Su İşleri Bakanlığı müsteşarı Akif Özkaldı, Orman Bölge Müdürü ve Afyonkarahisar İl Müdürü, Devlet Su İşleri Bölge Müdürü ve Afyonkarahisar İl Müdürü Emirdağ'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Serkan Koyuncu'nun da eşlik ettiği program 23 Mart 2017 günü saat:14.00'da Emirdağ Kaymakamlığında başladı. Ziyarette ilk olarak Emirdağ Kaymakamı Hüseyin Sayın'a hayırlı olsun dileklerini ileten ekip, burada Emirdağ'ın orman ve su işleriyle ilgili sorunlarının ne olduğuyla ilgili kısa bir bilgi aldı. 

Ziyaret sonrasında Emirdağ'a bağlı Yukarı Kurudere Köyüne geçen Özkaldı ve beraberindekiler, fidan dikimi gerçekleştirdiler ve Aşağı Kurudere köyü ile Çatallı köyünü de sırasıyla ziyaret ettiler. Yapılan ziyaretlerde Yedikapı barajı, Kemerkaya barajı ve Emirdağ barajıyla ilgili bilgiler paylaşıldı. Köylülerin talepleri dinlendi ve birim amirleri tarafından notlar alındı. Emirdağ Yedikapı barajının yükseltilmesiyle ilgili ihalenin yatırım programına alındığı köylülerle paylaşıldı.

Köy ziyaretleri sonrasında Emirdağ Öğretmenevinde Emirdağ merkez ve köylerindeki muhtarlarla görüşen ve talep-görüşleriyle ilgili bilgi alışverişinde bulunan birim yetkilileri Emirdağ'dan ayrıldılar.

Kaynak: (Emirdağ) - Emirdağ'ın yaşam platformu Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Emirdağ'da, Orman, ve, Su, İşleri, Görüşüldü,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı