Haber Detayı
14 Mart 2016 - Pazartesi 09:19
 
Emirdağ'a Bağlı 14 Köye Parke Döşenecek
Emirdağ Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı tarafından 14 köye 25.000 m2 Beton Kilitli Parke Taşı ve 7.500 metre Beton Bordür ile Yol Düzenlemesi Yapılması İşi için açık ihale yapılacağı duyuruldu.
BELEDİYELER Haberi


Emirdağ Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı tarafından 14 köye 25.000 m2 Beton Kilitli Parke Taşı ve 7.500 metre Beton Bordür ile Yol Düzenlemesi Yapılması İşi için açık ihale yapılacağı duyuruldu. Emirdağ Kaymakamlığı tarafından yapılan bilgilendirmede Emirdağ'a bağlı 14 köy için yapılacak parke taşı ve beton bordür düzenlemesi için firmalara açık ihale yapılacak.

Başkonak, Çaykışla, Demircili, Gözeli, Güneysaray, Güveççi, Karaağaç, Kırkpınar, Kuruca, Sığracık, Türkmenköy, Türkmenakören,Yukarı Kurudere ve Yüreğil Köyleri için alımı yapılacak iş için 18 Mart 2016 Cuma günü saat:15.00'da Emirdğa Kaymakamlığı toplantı salonunda ihale gerçekleştirilecek. Gerekli teknik şartnameler 500 TL karşılığında Emirdağ Kaymakamlığı'ndan temin edilecebilecek. İşin bitiş tarihi ise sözleşme tarihinden itibaren 90 iş günü olarak belirlendi.

Kaynak: (Emirdağ) - Emirdağ'ın yaşam platformu Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Emirdağ'a, Bağlı, 14, Köye, Parke, Döşenecek,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı