Haber Detayı
24 Şubat 2016 - Çarşamba 23:29
 
DİNAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI
Afyonkarahisar Dinar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu 2016 yılı Şubat ayı toplantısını Kaymakamlık Makamında gerçekleştirdi.
BELEDİYELER Haberi


Afyonkarahisar Dinar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu 2016 yılı Şubat ayı toplantısını Kaymakamlık Makamında gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Dinar Kaymakamı OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa ŞAHİN, Dinar Belediye Başkanı OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Saffet ACAR OSB Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Hakan UYAN, OSB Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin DEMİRKAN, OSB Yönetim Kurulu üyesi Nedim SOYALTIN, OSB Bölge Müdürü İbrahim ER, OSB Memuru Mehmet Paşa ORHAN ve OSB Mali Müşaviri Ahmet Nuri ATALAY katıldı.

 

Toplantı da Aşağıdaki gündem maddeleri görüşülerek karara bağlanmıştır.

OSB mizin Çevre Danışmanlık hizmeti için 1 yıl süre ile Başer Çevre Müh.Tic. ve San.Ltd.Şti.ne vermiştir. Firma ile sözleşme imzalanmıştır. OSB içerisinde bulunan ve Bakım ve Akaryakıt istasyonu için ayrılan yerin yap işlet devret modeli ile verilmesi için karar alınmış yurtiçinde bulunan akaryakıt dağıtım istasyonlarına ve çevrede bulunan akaryakıt istasyonlarına yazı yazılmasına, OSB içerisinde bulanan mera vasıflı 146 ve 153 nolu parsellerin vasıf değişikliği yapılarak kamulaştırılmasına ve OSB adına tescili yapılması için çalışma başlatılmasına,

OSB ve diğer konular hakkında görüş alışverişinde bulunarak toplantı sona ermiştir.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: DİNAR, ORGANİZE, SANAYİ, BÖLGESİ, YÖNETİM, KURULU, TOPLANTISI,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı