Haber Detayı
31 Ekim 2016 - Pazartesi 17:02
 
DİNAR DEVLET HASTANESİ YENİ YERİNDE HİZMET VERMEYE BAŞLADI
Afyonkarahisar Kamu Hastaneler Birliğine Bağlı Dinar Devlet Hastanesi yeni binası; yeni yerinde 29 Ekim’de hizmete açıldı.
BELEDİYELER Haberi


Hastaneyi ziyaret eden Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op.Dr. Fikret BAŞKAN; ‘ Önceliğimiz hastalarımıza daha kaliteli hizmet sunmak ve hem hastalarımızın hem de çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmaktır. ‘ dedi. Tesisin, Çalışanlara ve Halka hayırlara vesile olmasını temenni ederek, hizmet verecek arkadaşlara başarılar diledi.

Halka daha kaliteli hizmet vermek ve halkın memnuniyetini artırmak amacıyla hizmet vermeye başlayan Dinar Devlet Hastanesi; 150 yatak kapasiteli olup, hem dahili hem cerrahi branşlarda poliklinik hizmeti vermeye devam ederek hastalara şifa kaynağı olmaya devam edecek. Hastaların konforu ve güveni esas alınarak hazırlanan hasta odaları sayesinde ise hasta memnuniyeti daha da artacak. Sunulan hizmetlerin yanı sıra, hizmete giren Dinar Devlet Hastanesi’nde yoğun bakım yatak sayıları arttırılmış olup, bu yöndeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla Palyatif Bakım Hizmetleri de verilecek.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: DİNAR, DEVLET, HASTANESİ, YENİ, YERİNDE, HİZMET, VERMEYE, BAŞLADI,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı