Haber Detayı
26 Haziran 2017 - Pazartesi 00:00
 
Dinar’da Bayramlaşma
Dinar’da Ramazan Bayramı resmi kutlama programı Akdeniz Tesisleri Park Ala Toplantı
BELEDİYELER Haberi


Dinar’da Ramazan Bayramı resmi kutlama programı Akdeniz Tesisleri Park Ala Toplantı ve Seminer Salonunda çok geniş bir katılım ile gerçekleştirildi. Dİnar İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin, Belediye Başkanı Saffet Acar ve İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Serkan Ateş’in ev sahipliği yaptığı kutlama programına Afyonkarahisar Milletvekilleri, Ali Özkaya, Burcu Köksal, Danıştay Üyesi Muharrem Özkaya, Haydarlı Belediye Başkanı Kadir Öcel,  Ak Parti İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel, CHP İLçe Başkanı Mevlüt Er, MHP İLçe Başkanı Mustafa Karahan, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Veysel Topçu, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Hakan Uyan, siyasi partilerin yönetim kurulu üyeleri, resmi daire müdürleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ramazan Bayramı kutlama merasiminde birer konuşma gerçekleştirerek halkın Ramazan Bayramını kutlayan milletvekilleri Ali Özkaya, ve Burcu Köksal, vatandaşlarla tek tek tokalaştılar.

Kaynak: (AZ) - AFYON ZAFER Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Dinar’da, Bayramlaşma,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
İnsan öldüğü zaman üç şey hariç ameli kesilir: Sadaka-i cariye, faydalanılan ilim, salih evlat.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı