Haber Detayı
12 Ocak 2016 - Salı 23:12
 
Demirkırkan "Terörün vebali hükümetin boynunda"
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kemal Demirkırkan, İstanbul'da meydana gelen terör saldırısı ile ilgili açıklama yaptı. Demirkırkan, "Vebalin teröre karşı önlem almayan, vatandaşlarımızı koruyamayan hükümetin boynunda olduğunu unutmayalım" dedi.
SİYASET Haberi


CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan, İstanbul'da meydana gelen ve 10 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısı ile ilgili açıklama yaptı. Demirkırkan, "Ülkemiz bugün yine bir canlı bomba saldırısı ile kana bulandı.

 

Yine masum insanlarımızı, çocuklarımızı kaybettik. Ülkemizde yaşanan bu adı konulmamış savaşı ve terör olaylarını bir kez daha lanetliyoruz. Teröre ve terör eylemlerine karşı ülke olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerektiği açıktır.

Ancak ülkemizde bu hain saldırılarda kaybettiğimiz tüm sivillerin ve çocuklarımızın vebalinin vatandaşlarını koruyamayan, teröre karşı önlemler alamayan, ülkemizi ortadoğu bataklığına saplayıp terör örgütlerinin hedefi haline getiren hükümetin boynunda olduğunu da unutmayalım" dedi.

 

Demirkırkan, şöyle devam etti:

"Yaşanan bu terör saldırılarının son bulması dileklerimle hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet yakınlarına ve tüm vatandaşlarımıza itidal ve başsağlığı dilerim. Tüm vatandaşlarımızın başı sağolsun."

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Demirkırkan, "Terörün, vebali, hükümetin, boynunda",
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı