Haber Detayı
08 Nisan 2016 - Cuma 00:11
 
ÇOBAN.TÜRK POLİSİ HUZUR VE GÜVENİN TEMİNATIDIR
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Türk Polis Teşkilatı'nın 171. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
SİVİL TOPLUM Haberi


Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Türk Polis Teşkilatı'nın 171. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

             Her anlamda köklü bir deneyime ve birikime sahip Emniyet Teşkilatı’nın, modern koşulların gerektirdiği her türlü teknik ve idari donanıma sahip olarak, başarılı hizmetler verdiğine dikkat çeken Başkan Çoban, ülke olarak içinde bulunduğumuz zor günlerde terörle mücadelede büyük başarılara imza atan Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ettiklerini söyledi.

             Köklü bir geçmişe, tecrübe ve birikime sahip olan Türk Polis Teşkilatının kanunların uygulanmasını gözetmek, kamu düzeni ile vatandaşların huzur ve güven içinde yaşamalarını sağlamak amacıyla kutsal bir görev üstlendiğine dikkat çeken Başkan Çoban;  Polis Teşkilatının her geçen gün değişen şartlar altında sürekli kendini geliştirdiğini söyledi.

               Belediye Başkanı Burhanettin Çoban mesajında şu ifadelere yer verdi; "Polisimiz sadece olaylara müdahale eden, suçlulara göz açtırmayan görüntüsü yanında toplum destekli polislik çalışmaları ve bu çerçevede gerçekleştirilen proje faaliyetleri ile spordan eğitime, toplumun her kesiminden insana yönelik sevgi, yardım ve yönlendirici çalışmaları sayesinde güven ve sevgi atmosferi oluşturmaktadır. Yetkilerini yasalardan, desteğini halkımızdan alan Emniyet Teşkilâtımız ve polisimiz, demokratik düzenin en önemli teminatlarından birini oluşturmaktadır.

             Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatı mensuplarının anlamlı gününü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, görevi başında bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: ÇOBAN.TÜRK, POLİSİ, HUZUR, VE, GÜVENİN, TEMİNATIDIR ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı