Haber Detayı
08 Şubat 2016 - Pazartesi 22:28
 
CHP'li gençler Ankara'da
CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Mert Efe Aydeniz ile CHP İl Gençlik Kolları üyeleri, Ankara'da gerçekleştirilen CHP 14'üncü Gençlik Kolları Kurultayı'na katıldı.
SİYASET Haberi


Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Mert Efe Aydeniz ile CHP Gençlik Kolları üyeleri, CHP 14'üncü Gençlik Kolları Kurultayı'na katılmak üzere Ankara'ya gitti. CHP Gençlik Kolları üyeleri, ilk olarak Anıtkabir'i ziyaret etti.

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Mert Aydeniz yaptığı değerlendirmede, "Arkadaşlarımızla birlikte yoğun çaba sarf ederek Afyonkarahisar, İzmir, Aydın, Manisa, Denizli, Eskişehir ve Uşak'tan oluşan ‘Cumhuriyetçi Blok’ kurulmasına katkı sağladık. Seçimlerin kaderine önemli derece etki eden bu blok seçim sonrası dönemde de birlikte hareket etme kararı alarak Afyonkarahisar'ı bölgenin ve ülkenin gençlik siyasetinin merkezine taşımıştır. Yeni seçilen Gençlik Kolları Genel Başkanımızı ve Merkez Yürütme Kurulu üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum" dedi.

Öte yandan CHP 14'üncü Olağan Gençlik Kolları Kurultayı Ankara Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde üç adayın nefes kesen yarışına sahne oldu. Barış ve kardeşlik içerisinde geçen kongrede; adaylardan Ceyhun S. Sorguç 108, Ali Gökçek 164, Emre Yılmaz 234 oy aldı.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: CHP'li, gençler, Ankara'da,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı