Haber Detayı
04 Eylül 2017 - Pazartesi 23:39
 
CHP İL BAŞKANLIĞI BAYRAMLAŞMA
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığındaki bayramlaşmaya kalabalık bir topluluk katıldı.
SİYASET Haberi


Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığındaki bayramlaşmaya kalabalık bir topluluk katıldı. Bayramlaşmada CHP İl Başkanı Dr. Kemal Demirkırkan, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Merkez ilçe Başkanı Yusuf Onur Seçme, il ve ilce yonetiticileri, ilçe başkanlarının yanısıra üyeler ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu. CHP Afyonkarahisar İl yönetimi, bayramlaşma törenine gelen partililer ve vatandaşlar ile tek tek tokalaşıp, Kurban Bayramlarını kutladı.

 

Bayramların, birlik, beraberlik, sevginin ve hoşgörünün yaşandığı günler olduğunu belirten CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Kemal Demirkırkan  "Biz büyük bir aileyiz. Birlikte bütün zorluklara göğüs geren, birlikte ağlayıp birlikte gülebilen, zorlukları birlikte aşmasını bilen bir aileyiz. Bu mübarek Kurban Bayramında da birlikte olabilmekten büyük mutluluk duyuyorum. Tüm vatandaşlarımıza aileleriyle, sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzur dolu nice bayramlar geçirmenizi diliyorum. Kurban Bayramınızı kutluyorum" dedi.   
 

 

Partisinde olağan kongre sürecinin başladığını hatırlatan Demirkırkan  “Hedefimiz parti içinde değil, ülke genelinde iktidar olmaktır. Parti içi seçimleri birlik ve beraberlik ruhunu dağıtmadan , seviyeli bir rekabet içinde bitirdikten sonra bizleri bekleyen yerel ve genel seçimlere odaklanacağız. Birlik ve beraberliği sağlayacak, daha çok kenetleneceğiz. Milletin bizden beklediği iktidara ulaşacağız” dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: CHP, İL, BAŞKANLIĞI, BAYRAMLAŞMA
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı