Haber Detayı
15 Şubat 2016 - Pazartesi 22:30
 
CHP İL BAŞKANI DEMİRKIRKAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Dr. Kemal Demirkırkan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette açıklamalarda bulunan İl Başkanı, suç duyurusunun yersiz olduğunu savundu.
GÜNDEM Haberi


CHP İl Başkanlığı seçimlerinde, il başkanı seçilen Dr. Kemal Demirkırkan’ın yeni görevi dolayısıyla Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday, Başkan Yardımcısı Numan Bangir, AR-GE Başkanı Ahmet Uçmak, Kültür ve Sosyal İşler Başkanı Mehmet Başeğmez Başkan Demirkırkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyarette gündeme dair sohbette bulunuldu. İnternet Haberciliğine verdikleri değerden bahseden Başkan Demirkırkan, “Artık bizde basın olarak bize değer veren kuruluşlarla çalışmayı istiyoruz, bizim haberlerimizi çarpıtan, yayınlamayan basın kuruluşlarına karşı tavrımızı koyacağız” dedi.

PROTESTOLARI YERSİZ VE HADSİZ BULUYORUM

Ak Parti İl Başkanlığının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a yönelik “dikdatör bozuntusu” sözünü yargıya taşımasına yönelik bir soruya da cevap veren Demirkırkan, “Afyonkarahisar Adalet ve Kalkınma Partisi örgütü diğer örgütler arasında sınıfta kaldı. Kaçak saraydan verilen talimat doğrultusunda günlerden beri bütün ilçe ve il başkanlıkları suç duyurusunda bulunuyordu. Afyon, bu işte sınıfta kaldı ve en sonlardan birisi oldu. Öncelikle biraz daha hızlı davranmaları gerektiğini düşünüyorum. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanının diktatör bozuntusu lafına bu kadar takılan bir siyasi parti var. Vatandaşa ananı da al git diyen bir Başbakan’ı da görüyoruz, Soma protestoları sırasında vatandaşa tokat atıp İsrail dölü diyen dönemin Başbakanını da biliyoruz. Çok şeyler biliyoruz, bunların hiçbirisi hakkında biz suç duyurusu yapmayı düşünmedik. Burada diktatörün kelime anlamını da biliyoruz bu bir hakaret değildir aslında. Bunu kendileri kötüye algılıyorlarsa bilemiyorum, bu zaten şahsi bir davadır. Cumhurbaşkanı eğer bu konuda alınganlık gösteriyorsa, kendisi dava açabilir. Diğerlerinin yaptığı birilerine hoş görünmek birilerine yalakalık yapmaktır. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı bu ülkenin ana muhalefet Partisi lideridir, kürsü dokunulmazlığı vardır. Her zaman belli bir seviyeyi korumuştur. Bu seviye içerisinde de söylediklerinin abes olduğunu açıkçası ben düşünmüyorum. Bu anlamda bu protestoları da yersiz ve hadsiz buluyorum” diye konuştu. >>Afyon Büyükşehir

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: CHP, İL, BAŞKANI, DEMİRKIRKAN’A, HAYIRLI, OLSUN, ZİYARETİ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı