Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 15:23
 
Bolvadin Meslek Yüksekokulunda ekipmanlar tamam !!
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Meslek Yüksekokulunun (MYO) proje partneri olduğu “WirelessUp!” isimli Avrupa Birliği projesi için ekipman alımı yapıldı.
EĞİTİM Haberi


“Eğiticilerin Eğitimi” programına yönelik olarak proje bütçesinden yaklaşık 20.000 TL tutarında sensör ekipmanlarının alımı tamamlanarak, Bolvadin MYO’ya teslimi yapıldı. Ekipmanların teslimi sırasında Bolvadin MYO Müdürü Prof. Dr. İsmail Hakkı Ciğerci, Proje Koordinatörü Prof. Dr. Cantürk Kayahan, Proje Koordinatör Yardımcısı Arş. Gör Fatih Bıyıklı ve Bolvadin MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Fevzi Özek hazır bulundu.

 

Bolvadin MYO Müdürü Prof. Dr. İsmail Hakkı Ciğerci, Meslek Yüksekokulu olarak 2017 yılında başlamış olan proje çalışmalarına destek olmak istediklerini ve proje koordinatörlüğüne de başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkürlerini iletti. Proje Koordinatörü Prof. Dr. Cantürk Kayahan ise bu tip uzun soluklu projelerin hem başlangıç, hem sürdürme hem de finali için ekip çalışmasının önemli olduğunu ve de Bolvadin MYO’da proje kapsamında katkı yapabilmekten onur duyduklarını belirtti.

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Bolvadin, Meslek, Yüksekokulunda, ekipmanlar, tamam, !!, ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Gazabını yutucu, sır saklayıcı, ayıp örtücü ol…


Hacı Bektaşı Veli
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı