Haber Detayı
13 Ocak 2018 - Cumartesi 11:27
 
BOLDAV BAYANLARLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ.!
SİVİL TOPLUM Haberi


Bolvadinliler Dayanışma Vakfı olarak Bayan üyelerimizin birlik ve beraberliğini hedeflemek amaçlı 11.01.2018 Perşembe günü saat:11.00’de düzenlenen tanışma kahvaltısına yoğun katılım oldu.


 

Ankara Bahçelievler Seyir Cafe’de düzenlenen kahvaltımıza Davetimizi geri çevirmeyerek bizleri mutlu eden TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon Üyesi Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sn.Hatice Dudu ÖZKAL hanımefendiyi kahvaltıda hanımlarla buluşturduk.Kahvaltı organizasyonumuzda Vakıf Başkanımız Hikmet KELEKÇİ’nin yanı sıra Kadın Kolları’ndan sorumlu Mihrace GÖNBE hanımefendi de bayanlara eşlik ettiler.


 

Kahvaltı programına katılan bayanlarla yakından ilgilenen Özkal, hoş sohbetler eşliğinde bayan hemşerilerimizin sorunlarını dinledi hasbihal ederek her zaman sizlere kapım açık diyerek sadece telefon açarak danışmanlarıma bilgileriniz vererek bana ulaşabilirsiniz diyerek güleryüzlülüğüyle ve sıcak davranışlarıyla bayanlarımıda kendilerine daha yakın htikleri Özkal; “Siz kadınlar toplumumuzun en değerli ve kutsal varlıklarısınız” diyerek Boldav Vakfı’nın organize ettiği bu programda sizlerle birlikte olmaktan gurur duyduğunu belirtti.


 

Programda bayanlarımız meclis hiç görmediklerini belirtmeleri üzerine Sn Özkal, Vakıf Başkanımız Kelekçi’ye dönerek danışmanlarımı arayarak randevu alarak bayanları meclise getirebilirsiniz demesi bayanlarımız tarafından memnuniyetle karşılandı.


 

Programda Milletvekilimiz Özkal ile adeta bayanlarımız fotoğraf çektirme yarışına girerlerken, Kadın Kolları’ndan sorumlu ve ayrıca Girişimci Butik Pasta Ustası Mihrace hanım Özkal hanımefendiye özel olarak yapmış olduğu “Çikolatalı Cake Pops” larını hediye etmesi ile Özkal hanımefendi çok memnun olarak girişimliği ile yakından ilgilenerek ne yaptığı ve ürünleri konusunda bilgi alarak teşekkür ve tebrik etti.


 

Milletvekilimiz Sn.Özkal bayanlarımızla beraber toplu fotoğraf çekiminden sonra toplantısının olduğunu söleyerek ve Boldav yönetimine böyle güzel bir organizasyonu gerçekleştirmelerinden dolayı tebrik ederek ayrıldılar.


 

Vakıf Başkanımız Kelekçi söz hakkı alarak; Boldav olarak Bayanlara whatsapp grubu kurulduğunu belirterek bayanları bir çatı altında toplayıp, birlik ve beraberliğimizi sağlamak ve kadınlarımızın sosyal hayatta başarılarını öne çıkarmak için organizasyon ve etkinliklerimiz oradan duyurulacağını ve o gruba güzel tekliflerinizi de değerlendirebileceklerini söyledi ve katılan bayanlara teşekkür ederek programda bayanları başbaşa bırakarak ayrıldı.


 

Kadın Kolları’ndan sorumlu Mihrace hanımefendi devam eden programda seyir cafe’de çay ve meyve sularını yudumlayarak sohbet,muhabbet bundan sonra bayanlar ne yapabilirler hakkında bilgi alışverişinde bulunan bayanlar bu organizsyondan memnuniyetlerini dile getirmelerinin ardından organizasyonların devamlılığını beklediklerini söyleyerek Programın bitmesinin ardından katılımcılarla çıkış kapısında tek tek selamlaşarak mekandan ayrıldılar.


 

Bolvadinli Bayanların kahvaltı buluşması programına; Başta Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sn.Hatice Dudu ÖZKAL Hanımefendi’ye, bu organizasyonu gerçekleştiren Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Başkanı Sn. Hikmet KELEKÇİ’nin yanı sıra Kadın Kolları’ndan sorumlu Mihrace GÖNBE Beyefendi ve Boldav Yönetimine, Kahvaltımızda yer tahsisinde ve sorunsuz hizmetlerinden dolayı Seyir Cafe çalışanlarına ve Programımıza katılan tüm Bayanlarımıza teşekkürler ediyoruz.

 

Bolvadinli Bayanlar adına muhteşem bir program idi..

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: BOLDAV, BAYANLARLA, KAHVALTIDA, BİR, ARAYA, GELDİ.!,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı