Haber Detayı
30 Aralık 2017 - Cumartesi 10:29
 
BOLDAV BAŞKANIN MESAJI
Başarılı hizmetleri ile dolu otuz yılını geride bırakmasının haklı gururunu yaşadığımız şu günlerde
SİVİL TOPLUM Haberi


Başarılı hizmetleri ile dolu otuz yılını geride bırakmasının haklı gururunu yaşadığımız şu günlerde Geriye baktığımızda vakfımız yaptığı hizmetlerde resmi senette yazılı tüm hedefleri en iyi şekilde yerine getirmiş kaliteli ve sürdürebilirlik olgusunu devam ettirerek ilçe vakıfları arasında liderlik yapması ile örnek olarak gösterilmesi bizleri onurlandırmaktadır.


İnsanlar maddi-manevi bütün birikimlerini paylaşmak suretiyle toplumu oluşturmuşlardır. Birlik ve beraberlik, yardımlaşma duygusunun tezahürüdür. Bizi biz yapan değerlerin başında yardımlaşmak gelmektedir ki; yardımlaşmanın sonucu olan paylaşmak (ister maddi ister manevi), insani bir gerekliliktir.

Bu dünya hayatından hepimiz ayrılacağız. Ayrıldığımız bu dünyaya tekrar dönemeyeceğiz. Bir daha dönemeyeceğimiz bu dünyadan ayrılırken arkamızdan hayırlarla bizi anacak insanlar bırakmak, yapmış olduğumuz söz ve davranışlarımızla razı olunacak bir hayatı tamamlamak elbette kendi yararımızadır. Bu sebeple paylaşımcı bir insan olmak, bizde bulunan maddi veya manevi birikimleri olmayanlara aktarmaya çalışmak ve bunların neticesinde amellerimizin salih olması için çabalamak sadece dünyamız için değil uhramız içinde gerekliliktir.

Kuruluş amacı Bolvadin ve Bolvadinliye hizmet etmek olan vakfımızın 30.yılını en içten duygularla kutlar, kuruluşundan bu güne kadar emek veren tüm saygıdeğer yönetici, çalışan ve gönüldaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Bu duygular ile bünyemize kattığımız genç mütevellilerimize ileriki yıllarda görevi devir etmenin huzur ve mutluluğu içinde olacağız.

Sağlıcakla kalın...

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: BOLDAV, BAŞKANIN, MESAJI,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı