Haber Detayı
23 Eylül 2016 - Cuma 09:14
 
“BEŞİKTEN MEZARA KADAR YANINIZDAYIZ”
Sandıklı Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Hoşgeldin Bebek” projesi tüm hızıyla devam ediyor. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından verilen hediyeler ailelerimizi ziyadesi ile memnun ediyor.
BELEDİYELER Haberi


Sandıklı Belediye Düğün Salonunda bulunan Evlendirme Memurluğumuza müracaat eden bebek sahibi olan tüm ailelerimize, yeni doğan bir bebeğin ihtiyaçlarını karşılayacak olan bebek seti hediye ediyoruz. Bir seneden bu yana devam ettirilen bu uygulama ile minik bebeklerimizin ilk hediyesini Sandıklı Belediyesi olarak vermenin haklı mutluluğunu duymaktayız.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak, beşikten mezara kadar vatandaşlarımızın yanınızdayız. Yaklaşık bir yıl önce başlattığımız bu uygulama ile yaklaşık 700 bebeğimize ilk hediyelerini verdik. Ailelerimize iş yoğunluğumuzdan fırsat buldukça hediyelerini kendim takdim etmek için çaba gösteriyorum. Bütün bebek sahibi ailelerimize Allah evlat acısı göstermesin, dinini, vatanını, bayrağını seven bireyler olarak yetiştirmeyi nasip etsin.”dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: “BEŞİKTEN, MEZARA, KADAR, YANINIZDAYIZ”,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı