Haber Detayı
28 Aralık 2015 - Pazartesi 23:53
 
BEŞİKTAŞLILAR'DAN MÜHSÜRLER'E ZİYARET
Afyon Beşiktaşlılar Derneği Yönetimi, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler'i ziyaret etti. Mühsürler derneğe tam destek verdi
DİĞER Haberi


Afyon Beşiktaşlılar Derneği Yönetimi, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler'i ziyaret etti. Mühsürler derneğe tam destek verdi

 

Afyon Beşiktaşlılar Derneği Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Afyonkarahisar Beşiktaşlılar'ının yapılacağı faaliyetler yer alırken iki taraf karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Dernek binası için arayış içinde olan Afyon Beşiktaşlılar Başkan Mühsürler'le istişare etti. Dernek Yönetim Kurulu'na ve üyelerine kahvaltı veren Mühsürler beraberliğin büyümesi gerektiğini aktardı.

Nazik ziyarette Afyon Beşiktaşlıları'na gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden Afyon Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İhsan Beşer, “Bizi en güzel şekilde ağırlayan Başkanımız Mehmet Mühsürler'e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yeni oluşum içinde olan derneğimize destek vereceğini kendisi de söyledi. Bundan sonra Afyon Beşiktaşlılar Derneği olarak yapacağımız faaliyetler büyüyerek devam edecektir.” ifadesini kullandı.

Afyon Beşiktaşlılar Derneği'nin Başkan Mühsürler'e yaptığı ziyarette Av. Murat Uçur da yer aldı. Ayrıca Afyon Beşiktaşlılar Derneği bu hafta da Afyon Belediyespor ailesi ile bir araya gelecek.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: BEŞİKTAŞLILAR'DAN, MÜHSÜRLER'E, ZİYARET,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
İddaa Canlı Skor
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Erdemli insan, tasaları silkip atandır.


Konfüçyus
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı