Haber Detayı
21 Mart 2016 - Pazartesi 16:59
 
BAŞKAN ÇOBAN YAŞLILARI KABUL ETTİ !!!
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan "Yaşlılara Saygı" haftası dolayısıyla Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini makamında kabul etti.
GÜNDEM Haberi


ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN’

             Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan "Yaşlılara Saygı" haftasıdolayısıyla Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini makamında kabul etti.

            Ziyarete Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Muzaffer Erol ile huzurevi sakinleri katıldı. Görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyarette Başkan Çoban konuklarıyla yakından ilgilendi. 

          Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden konuklar, Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nden övgüyle söz ettiler.

              ‘Allah devletimize zeval vermesin’ dileklerinde bulunan yaşlılarımız, Türkiye’de birçok huzurevine misafir olduk Afyonkarahisar’daki gibi huzurlu, temiz bir yere rastlamadık. Devletimizden Allah razı olsun. Bizlerle yakından ilgileniyorlar” ifadelerine yer verdiler.

             Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise yaşlıların yanı sıra Müdürlük bünyesinde bulunan diğer kurumlara Belediye imkânları doğrultusunda her türlü hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduklarını söyledi.  

            Afyonkarahisar’ın Yaşlılarımızın dün ile bugün arasında köprü vazifesi gören en değerli varlıklarımız olduğunu kaydeden Başkanı Çoban, yaşlılara gösterilecek sevgi ve saygının yaşama güvenle bakmayı sağlayacağı gibi ve gelecekle ilgili olan kaygıları da azaltacağını söyledi. 

Kaynak: (AB) - Afyon Belediyesi Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: BAŞKAN, ÇOBAN, YAŞLILARI, KABUL, ETTİ, !!! ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı