Haber Detayı
17 Ağustos 2018 - Cuma 10:23
 
Başkan Çoban, Hasan Karaağaç Mahallesi yemeğinde !!
AFYONKARAHİSAR Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, dokuz yıldır geleneksel hale getirdiği mahalle yemeği organizasyonlarında Hasan Karaağaç Mahallesi sakinleriyle ikinci kez bir araya geldi. Yoğun katılımın olduğu yemekte vatandaşlar Başkan Çoban’a hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek şükranlarını sundu.
BELEDİYELER Haberi


HASAN KARAAĞAÇ MAHALLESİ BAŞKAN’I BAĞRINA BASTI

 

        Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen mahalle yemekleri devam ediyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban eşi Emine Çoban ile birlikte mahalle sakinleriyle biraraya geldi.

 

YILLARIN İHMALİ SON BULDU

 

            Genç yaşlı, kadın, erkek demeden çok sayıda vatandaşın büyük bir teveccüh gösterdiği yemekte mahalle sakinleri Başkan Çoban’ı adeta bağrına bastı. Geçen dönem mahallelerde yürütülen komple alt ve üst yapı çalışmaları kapsamında tamamen yenilenerek adeta çehresi değişen, yine bu dönem açılan yeni yollarla birlikte hizmetten nasibini ziyadesiyle alan Hasan Karaağaç Mahallesi’ne görülmemiş yatırımlar yapıldığına dikkat çeken mahalle sakinleri Başkan Çoban sayesinde yılların ihmalinin son bulduğuna dikkat çekti.

 

“MAHALLE YEMEKLERİMİZİ DOKUZ YILDIR YAPIYORUZ”

 

         Kendilerine gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyan Başkan Çoban ise mahalle yemeklerini geleneksel olduğunu ve dokuz yıldır mutat zamanlarda gerçekleştirdiklerini hatırlatarak Hasan Karaağaç Mahallesi sakinleriyle ikinci kez bir yemek organizasyonunda bir araya geldiklerini ifade etti. Başkan Çoban, Muhtar Hüseyin Ildız başta olmak üzere tüm mahalle halkına ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Başkan, Çoban,, Hasan, Karaağaç, Mahallesi, yemeğinde, !!,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Bize karşı silah taşıyan, bizden değildir


Hz. Muhammed
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı