Haber Detayı
23 Mayıs 2016 - Pazartesi 14:33
 
BAŞKAN ÇOBAN'DAN TABLET HEDİYESİ !!1
Afyonkarahisar Belediyesi bünyesindeki Atıksu Arıtma Tesisi Kurma ve İşletme Birliği tarafından bu yıl eğitime katılan üçbin öğrenci arasından 10 öğrenciye verilecek tablet bilgisayarlar, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban tarafından bilgisayar ortamında yapılan çekilişle belirlendi.
GÜNDEM Haberi


Afyonkarahisar Belediyesi Atıksu Arıtma Tesisi Kurma ve İşletme Birliği, öğrencilere yönelik eğitim ve bilinçlendirme projelerine devam ediyor.

                2013, 2014 ve 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da Afyonkarahisar Merkez Atıksu Arıtma Tesisinde; Afyonkarahisar merkeze bağlı 60 ortaokulun 5. sınıf öğrencileri öğrencilerine; atıksular, su tasarrufu  ve çevre kirliliğinin azaltılmasına yönelik farkındalık eğitimi verildi. Eğitim projelerinin her safhasını takip eden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, zaman zaman eğitimlere katılarak öğrencilerle bir araya geldi.  Atıksu bilincinin aşılandığı eğitimlerin son derece faydalı olduğunu belirten Başkan Çoban, desteklerinden dolayı Milli Eğitim Müdürlüğü ve diğer tüm kurumlara teşekkür etti.

                10 ÖĞRENCİYE TABLET BİLGİSAYAR

                Birlik Meclisinin kararı ile geleneksel hale getirelen ve her yıl sonunda 10 öğrenciye tablet bilgisayar hediyen edilen eğitimlerin, bu yılki şanslı öğrencilerini ise Belediye Başkanı Burhanettin Çoban belirledi. Öğrencilere hediye tabletlerinin, Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında 3 Haziran 2016 Cuma günü saat 10:00 da Osmangazi Mahallesi’nde bulunan Afyonkarahisar İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nde yapılacak törenle verileceği belirtildi.

                Bu yılki eğitimlere katılan yaklaşık 3 bin öğrenci arasından bilgisayar programı ile yapılan rastgele (random) çekilişte tablet bilgisayar hediyesi kazanan 10 öğrencinin isimleri ve okulları şöyle;

Okul Adı

Öğrenci Adı

Sınıf

Öğrenci No

Fethibey Ortaokulu

Z. Baki TEMİR

5-B

143

Karaaslan Ortaokulu

İbrahim TOPÇU

5-A

72

Doğa Koleji

Birkan KESERCİ

5-B

143

Yüksel VARLI Ortaokulu

Abdullah ALANSAİ

5-A

186

Gebeceler Ortaokulu

Devrim UĞUR

5-C

89

Ekrem YAVUZ Ortaokulu

Esma DEMİR

5-A

287

N. İbrahim KÜÇÜKKURT Ortaokulu

Nil MEDİN

6-A

157

Işıklar Şeker Ortaokulu

Melek KİREZ

5-B

230

Hamidiye Ortaokulu

Aslıhan KUREŞ

5-A

700

N. İbrahim KÜÇÜKKURT Ortaokulu

İhsan AYDOĞMUŞ

6-C

152

 
Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: BAŞKAN, ÇOBAN'DAN, TABLET, HEDİYESİ, !!1,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı