Haber Detayı
15 Mart 2016 - Salı 20:17
 
BAŞKAN ÇOBAN'A HURİYE AŞKAR ORTAOKULUNDAN ZİYARET
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Huriye Aşkar Orta Okulu İdareci ve öğretmenlerini makamında kabul etti.
GÜNDEM Haberi


Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Huriye Aşkar Orta Okulu İdareci ve öğretmenlerini makamında kabul etti.

 

2014-2015 Sezonu Okul Sporları Yıldız Kızlar Futbol kategorisinde şampiyon olan Huriye Aşkar Orta Okulu Okul İdarecileri, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret etti.

 

Ziyarette düzenlenen turnuva hakkında Başkan Çoban’ı bilgilendiren Okul Müdürü Hasan Orhan, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklaşa düzenlediği i2014-2015 Sezonu Okul Sporları Yıldız Kızlar Futbol kategorisinde okul takımı olarak şampiyon olduklarını söyledi. Bu şampiyonluğun ardından Yıldız Kızlar Futbol takımı olarak gurup birinciliği müsabakalarında ilimizi temsil edeceklerini söyleyen Okul Müdürü Hasan Orhan, çalışmaları hakkında Başkan Çoban’ı bilgilendirdi.

 

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise Huriye Aşkar Orta Okulu İdarecileri, Beden Eğitimi Öğretmeni Aysun Akbay ve okul takımını şampiyonluklarından dolayı tebrik ederek bundan sonraki müsabakalarda başarılarının devamını diledi.

 

Ziyarete Okul Müdürü Hasan Orhan’ın yanı sıra Müdür Yardımcısı Süleyman Oflu, Beden Eğitimi Öretmeni Aysun Akbay ve Takım Kaptanı Kevser Akkuş katıldı.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: BAŞKAN, ÇOBAN'A, HURİYE, AŞKAR, ORTAOKULUNDAN, ZİYARET,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı