Haber Detayı
27 Şubat 2016 - Cumartesi 23:53
 
BAŞKAN ALTAN “CEZAEVİ PROJESİ ONAYLANDI“
Afyonkarahisar Şuhut İlçesi Esnaf Odası Başkanı Ali Altan Şuhut İlçemizde yapımı gündeme gelen cezaevi hakkında açıklamalarda bulundu, Yeni yapılacak Sebze Hali ve Belediye Başkanı Recep Bozkurt için gündemi değerlendirdi.
SİVİL TOPLUM Haberi


Afyonkarahisar Şuhut İlçesi Esnaf Odası Başkanı Ali Altan Şuhut İlçemizde yapımı gündeme gelen cezaevi hakkında açıklamalarda bulundu, Yeni yapılacak Sebze Hali ve Belediye Başkanı Recep Bozkurt için gündemi değerlendirdi.

Başkan Altan yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

Öncelikle Ceza evi İlçemize Yapılması konusunda bize kazandıran Sayın Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu'na çok teşekkürlerimi sunuyorum ,şükranlarımı sunuyorum , Ceza evi Şuhut'umuza İlçemize ne kazandırır ,ne kaybettirir ? ; İlçemize hiç bir şey kaybettirmez , öncelikle bunu söylemek isterim, İlçemize yüzde yüz artı getirir , ekonominin canlanmasına , İlçemizin daha iyi bir şekilde kalkınmasını , gelişmesini sağlar.

 

Şuhut halkı büyük bir heyecanla ceza evinin ilçemize kazandırılmasını bekliyor, şu anda kazandırıldı ve kesinleşti ,Şuhut halkı gerçekten çok memnun , sayın Bakanımıza minnettarız bu konuda , İlçe halkımızda bu konuda çok olumlu bakıyor ; dedi.


SEBZE HALİ İÇİN START VERİLDİ

Sebze hali Şuhut'umuza yine Belediyemiz tarafından kazandırılacak yer olacak , Sayın Belediye Başkanımız Recep Bozkurt bu konuda geçen hafta fikir alış verişinde bulunduk, şu an projenin yapım aşamasında olduğunu söyledi,bu şekilde bize anlaqtımda bulundu, yüzde doksan önümüzdeki haftalarda büyük bir ihtimalle proje denkleşmiş olacak ,15 gün içinde projemiz netleşmiş olacak, ihaleye sunacak ve hizmete girmesini sağlayacak; dedi.


BAŞKAN RECEP BOZKURT

Ben esnaf odası başkanı olarak ,bu güne kadar yanına çıkarak başkanım şu şekilde işlerimiz var ,böyle bir durumumuz var ,odamızla ilgili her hangi bir sorunu ilettiğimizde sağolsun kendisi bizleri hiç geri çevirmedi, yani elinden gelen İlçemize yapılabilecek ,odamızın işleri , ne olursa olsun, her halukarda bize yardımcı olmaya çalışıyor, kendisi ve bakanımız bizim için bulunmaz bir nimet ; dedi.

 

HABER VİDEO VE RESİM : AHMET UÇMAK ( A HABER AJANS ) ÖZEL HABER

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: BAŞKAN, ALTAN, “CEZAEVİ, PROJESİ, ONAYLANDI“,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı