Haber Detayı
15 Ocak 2016 - Cuma 19:37
 
ARMONİ FM'DE GÜNDEM DEĞERLENDİRİLDİ
Afyonkarahisar'daki gazeteciler, Afyonkarahisar'ı ve gündemdeki konuları konuştu.
GÜNDEM Haberi


Afyonkarahisar’da yayın yapan Armoni FM bu gün saat 18:00 ila 20:00 saatleri arasında Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği Başkanı ve Afyon Time haber sitesi sahibi,İsmail Ögeday ve Dernek Ar-ge Başkanı ve Afyon yerelbasin.com haber sitesi sahibi Ahmet Uçmak’ı konuk olarak programa aldı.

 

98.1 Frekansından Fm bandı üzerinden yayın yapan radyoda programın moderatörlüğünü Armoni FM Kurucusu ve İmtiyaz sahibi, aynı zamanda Armoni haber.com sitesi sahibi Yüksel Elçi yaptı.

Programda, geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar’da Ak Parti’nin yapmış olduğu 24. istişare toplantısından tutunda yapılacak olan Türkiye Gazeteciler Konfederasyonunun 5. Başkanlar Konseyi toplantısı, Afyonkarahisar’ın sıkıntıları, Gazetecilerin sorunları ve sıkıntıları,yapılması gerekenler, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner’in Afyonkarahisar’a kazandırdığı projeler,Sosyal medyanın günümüzdeki yeri ve önemi Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneğinin kuruluş amacı ve yaptığı faaliyetler, Terör, Türkiye’nin içerisinde bulunduğu durum, Afyonkarahisar gelişimi sosyal ve ekonomik alandaki yaşanan değişikler ve gündeme dair birçok konu değerlendirildi.

 

Program yaklaşık olarak 2 saat sürdü,bundan sonraki günlerde ise programın devamına ilişkin çeşitli projeler görüşüldü. AfyonTime

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: ARMONİ, FM'DE, GÜNDEM, DEĞERLENDİRİLDİ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı