Haber Detayı
25 Mart 2016 - Cuma 14:58
 
Altın Ambulans Ödül Töreni
Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATT DER) tarafından bu yıl 3.sü gerçekleştirilen, sağlık sisteminin önemli organizasyonlarından biri olmaya aday Altın Ambulans 2016 Sağlık Ödülleri’nin Ödül Töreni 22 Mart’ta Ankara’da gerçekleştirildi.
SAĞLIK Haberi


Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATT DER) tarafından bu yıl 3.sü gerçekleştirilen, sağlık sisteminin önemli organizasyonlarından biri olmaya aday Altın Ambulans 2016 Sağlık Ödülleri’nin Ödül Töreni 22 Mart’ta Ankara’da gerçekleştirildi.Yılın Sağlık Müdürü Kategorisinde Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici’nin de ödüle hak kazandığı ödül törenine Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Doç.Dr. Osman Arıkan Nacar, Acil Sağlık Hizmetleri Daire Başkanı Dr. H. Fazıl İnan, İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Bahattin Güllü, Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Necip Gümüş, Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş başta olmak üzere çok sayıda Sağlık Bakanlığı görevlisi, Ankara İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Erkan Çiçek, ATT DER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak ile beraber derneğin il yönetimlerinden birçok davetli katıldı.

Törende Yılın Sağlık Müdürü başta olmak üzere Yılın Sağlık Müdür Yardımcısı, Yılın Şube Müdürü, Yılın Başhekimi, Yılın Doktoru, Yılın Paramediği, Yılın Acil Tıp Teknisyeni, Yılın 112 Ekibi, Yılın Hemşiresi, Yılın Sürücüsü ve Yılın Öğrencisi dalında ödüller sahiplerine verildi.

Altın Ambulans Ödül Töreni'nde ayrıca göreve giderken vefat eden sağlık personelinin ailesine ve terör bölgesinde görev yapan sağlık personeline de birer plaket takdim edildi.

Yılın Sağlık Müdürü Altın Ambulans Ödülü'nü alan Dr. Necip Yemenici, böyle bir organizasyon düzenleyen Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği'ne teşekkür ederek "Afyonkarahisar'daki sağlık hizmetlerinin modernize olmasında, gelişmesinde tavsiye ve desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz Hakan Yusuf Güner'e de teşekkürlerimizi arz ediyorum." dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Altın, Ambulans, Ödül, Töreni,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı