Haber Detayı
19 Eylül 2017 - Salı 16:13
 
Ali Özkaya Gaziler Günü mesajı
Yaşadığımız bu topraklar 1071'den bu yana Anadolu'da bağımsızlığımızı korumak ve varlığımızı
GÜNDEM Haberi


Yaşadığımız bu topraklar 1071'den bu yana Anadolu'da bağımsızlığımızı korumak ve varlığımızı ilelebet sürdürmek için "Ölürsek şehit kalırsak gazi oluruz" diyerek bayrağına ezanına istiklaline sahip çıkan şehitlerimizin ve gazilerimizin ağır bedeller ödemesiyle vatan kılınmıştır.    Ülkemiz ve milletimiz son günlerde zor günlerden geçmektedir. Gerek askerimiz polisimiz güvenlik güçlerimiz gerekse aziz milletimizin dik duruşuyla terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele yürütmekteyiz.

Milletimizin 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı gösterdiği asil direniş bunun en güzel örneği olmuştur. Tıpkı Çanakkale ve istiklal savaşında olduğu gibi milletimiz şehit ve gazi olabilme arzusuyla bu hain girişimi püskürtmüştür. Allah hepsinden razı olsun.

Gaziler günü, geçmişten günümüze verilen mücadele de gazilik mertebesine ulaşan kahramanlarımıza olan vefa borcumuzu canlı tutabilmek bu hissiyatımızı gelecek nesillere aktarabilmek için bir vesile olmuştur.

Bu duygularla başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatan uğruna şehit olan askerlerimizi emniyet mensuplarımızı korucularımızı rahmetle anıyor, tedavileri devam eden gazilerimize acil şifalar diliyor, şehit ve gazilerimizin kıymetli ailelerine şükranlarımı sunuyorum

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Ali, Özkaya, Gaziler, Günü, mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı