Haber Detayı
30 Ağustos 2019 - Cuma 17:15
 
Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’den Kocatepe Gazetesine Ziyaret !
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Kocatepe Gazetesinin kuruluşunun 55. Yıl dönümü nedeniyle gazetenin imtiyaz sahibi ve Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt’u ziyaret etti.
SİYASET Haberi


Gazetenin 55. Yıl dönümünü kutlayan Sezen yerel medyanın önemine dikkat çekti.

 

Kocatepe Gazetesinin kuruluşunun 55. Yıl dönümü nedeniyle gazetenin imtiyaz sahibi ve Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt’a nezaket ziyaretinde bulunan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “İnşallah hem gazete, hem de Basın Yayın Derneği olarak yeni nesillere örnek olursunuz” dedi.

 

“Yerel medya çok önemli, Kocatepe gazetesi çok önemlidir”

 

Sezen konuşmasında, “Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı. Atalarımız bu zaferi kazanıp Cumhuriyet kurduklarında halkın ve demokrasinin sesi olan Anadolu basını bu görevine devam etti. Bu, dün de böyleydi, 15 Temmuz’da da böyle oldu. Yarın da böyle olacak. Bize göre yerel basının önemi ulusal basından daha çok önemli. Çünkü bir bölgenin ya da yörenin tanıtımı, sorunları ilk olarak yerel medyada haber yapılır. Haber burada önem kazanır ve daha sonra ulusal basına konu olur. Bu yüzden yerel medya çok önemli, Kocatepe gazetesi çok önemlidir” ifadelerine yer verdi.  

 

“Basın camiasına destek veriyorsunuz”

 

Sezen’in konuşmasının ardından söz alan Küçükkurt da “Bu sözleri sizlerden duymak bizler için gerçekten çok önemli. Basın camiasına her zaman destek veriyor ve yanımızda oluyorsunuz. Biz de bunlardan dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni bir gelenek başlattınız. Camiamızda kabul görüyor. Teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Ziyarete Ege Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Abdioğulları da eşlik etti. Ziyaret, karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: hüseyin sezen, ak parti, kocatepe gazetesi
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Erdemli insan, tasaları silkip atandır.


Konfüçyus
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı