Haber Detayı
15 Mart 2016 - Salı 20:19
 
AK PARTİ’DEN ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı dernek binasında ziyaret etti.
BELEDİYELER Haberi


AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı dernek binasında ziyaret etti.

 

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma haftası dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı ve yönetimini dernek binasında ziyaret eden İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, her zaman şehit yakınlarının ve gazilerin yanında olduklarını ifade etti. “Şehit yakınlarımız ve gazilerimiz bizim başımızın tacıdır” diyen İl Başkanı Yurdunuseven, terörle mücadelenin kararlılıkla süreceğini dile getirdi. Hain terör örgütünün emeline ulaşamayacağını da belirten Yurdunuseven, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Kardeşliğimizi ve birliğimizi bozmak isteyenlere asla izin vermeyeceğiz. Ülke olarak doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine kadar bundan önce olduğu gibi bundan sonrada kardeşçe yaşamaya devam edeceğiz. Bu gün buraya hem sizlerle bir arada olmak, sizlerin sorunlarını ve sıkıntılarını dinlemek için geldik. Sizler bizim başımızın tacısınız.”

 

TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNÜ LANETLİYORUZ

Terörün dini, dili ve ırkı olmadığını söyleyen Şube Başkanı Kumartaşlı, terörün her türlüsünü lanetlediklerini vurguladı. İl Başkanı Yurdunuseven ve yönetiminin ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Kumartaşlı, Türkiye’nin tek bir düşmanla mücadele etmediğini vurguladı. Kumartaşlı, “Sizler de iyi biliyorsunuz ki terörün dini, ırkı ve dili yok. Biz askerken onlar için etkendir. Bizimle mücadele ediyorlardı. Ama bu sivil insanlardan ne istiyorlar. Bu insanların ne suçu vardı. Biz biliyoruz ki memleketimizde bir tek düşmanla mücadele etmiyoruz. Birçok düşmanla mücadele ediyoruz. Bu anlamda 20 Temmuz’dan bu güne 351 şehidimiz memleketimizin her köşesine geldi. 21 Temmuzdan sonra devletimizin başladığı terörle mücadeleyi destekliyoruz” dedi. Yapılan konuşmaların ardından Kumartaşlı, İl Başkanı Yurdunuseven’e ve beraberindekilere dernek binasını gezdirdi. Kumartaşlı, Yurdunuseven’e ‘Afyonkarahisar Şehitler Takvimi’ni takdim etti.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AK, PARTİ’DEN, ŞEHİT, VE, GAZİLER, DERNEĞİNE, ZİYARET,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı