Haber Detayı
26 Nisan 2017 - Çarşamba 22:39
 
Ağaç dikme töreni yapıldı !!
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, ağaç dikme törenine katıldılar
GÜNDEM Haberi


Afyon Ağaç İşleri Odası üyelerinin çam dikim törenine önemli konuklar katıldı. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Başkan Vekili Atilla Kocabaş ile Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan’ın da katıldığı törenle çok sayıda çam dikildi. Ağaç İşleri Odası Başkanı Suat Diler, “Değerli Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanımız Sayın İbrahim Yurdunuseven ve ESOB Başkanı Sayın Konak ile yönetimine ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ulaşım ve öğle yemeğinin Afyon Belediyesi tarafından karşılandığı çam dikimi töreninde Başkan Çoban, AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven ve ESOB Başkanı Konak da çam dikti ve davetlilerle topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ağaç İşleri Odası hatıra ormanı için yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını ifade eden ESOB Başkanı Konak, “Başta Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’nun şahsında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Afyonumuz bu çalışmalarla “Yeşil Afyon”  olarak anılacaktır” diye konuştu. 

Kaynak: (AHG) - Afyon Hisar Gazetesi Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Ağaç, dikme, töreni, yapıldı, !!,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı