Haber Detayı
11 Ocak 2016 - Pazartesi 19:42
 
Afyonlu Beşiktaşlılar'dan Antalya çıkarması
Afyon Beşiktaşlılar Derneği, Antalya Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği'nin davetlisi olarak “Birlik ve Beraberlik Gecesi”ne katıldı.
SPOR Haberi


Geceye Beşiktaş Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş de yer aldı

Antalya Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği'nin düzenlediği “Birlik ve Beraberlik Gecesi” Beşiktaş Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in katılımıyla gerçekleşti. Toplantıya Afyon Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İhsan Beşer, Dernek Genel Sekreteri Mehmet Çelikkaya, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Gürcan Çınar da katıldı. Verilen yemekte 25 dernek başkanının bulunduğu bir toplantı yapıldı. 25 Dernek başkanının katıldığı toplantıda Beşiktaş Dernekler Başkanı Hakan Özköse derneklerin ileriye dönük faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyeleri; Beşiktaş'ın faaliyetleri ve Vodafone Arena Stadyum hakkında bilgi verdi.

ANTALYA AKDENİZ DERNEĞİ'NE TEŞEKKÜRLER

Antalya Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği'nin düzenlediği geceye davetli olarak katılan Afyon Beşiktaşlılar Dernek Başkanı İhsan Beşer, “Antalya Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği'nin düzenlediği geceye Dernek Genel Sekreterimiz Mehmet Çelikkaya, Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Gürcan Çınar'la birlikte katıldık. Verimli bir toplantı oldu. Antalya Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği'ne çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Afyonlu, Beşiktaşlılar'dan, Antalya, çıkarması,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı