Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 09:40
 
Afyonkarahisar Kadınlar Meclisinden Atso'ya Ziyaret
Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Kadınlar Meclisi Başkanı Canser Kuzu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i makamında ziyaret etti.
SİVİL TOPLUM Haberi


KADINLAR MECLİSİ’NDEN SERTESER’E ZİYARET

 

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Kadınlar Meclisi Başkanı Canser Kuzu ile beraberindeki heyet, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

 

“ÇALIŞMALARIMIZI ANLATIYORUZ”

 

Kadınlar Meclisi’nin çalışmaları hakkında Serteser’e bilgi veren Kuzu, “Bu göreve seçileli 1 ay oldu. 1 ay zarfında birçok etkinliğe imza attık, atmaya da devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarımızı, Afyonkarahisar’ın önde gelen sivil toplum kuruluşlarına anlatıyoruz. Sayın Başkanımız Hüsnü Serteser’e, misafirperverlikleri için teşekkür ederiz” dedi.

 

FAALİYETLER TAKİP EDİLİYOR

 

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla Kadınlar Meclisi üyelerine teşekkür etti. Serteser, Kadınlar Meclisi’nin faaliyetlerini takip ettiğini, Kadınlar Meclisi’nin Başkanı olan Canser Kuzu’nun Afyonkarahisar’ın tanıdığı, çalışkan bir isim olduğunu belirtti. Serteser, Kadınlar Meclisi üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Afyonkarahisar, Kadınlar, Meclisinden, Atso'ya, Ziyaret, ,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı