Haber Detayı
11 Mayıs 2017 - Perşembe 15:51
 
AFYONKARAHİSAR GENÇLİK MERKEZİ SAHA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Bakanlığının “Merkezimiz Her Yerde” sloganı ile çalışmalarını sürdürüyor.
SİVİL TOPLUM Haberi


Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Bakanlığının “Merkezimiz Her Yerde” sloganı ile çalışmalarını sürdürüyor. Afyonkarahisar Gençlik Merkezi binasında yapılan faaliyetlere ek olarak sahada aktif olarak gençlerin katılımı ile faaliyetler sürdürülüyor. Gençlerin milli manevi, sosyal sorumluluk, kültürel, sanatsal, sosyal gelişimlerinin her yönlü olmasını hedefleyen Afyonkarahisar Gençlik Merkezi sahada görünürlüğünü artırıyor.


Bu kapsamda Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 10 Mayıs 2017 tarihinde Anıtpark’ta düzenlenen Engelliler Festivaline Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet ERTÜRK, Gençlik liderleri ve gönüllü gençleri ile Kortej Yürüyüşü, Sergi Açılışı ve alanda yapılan gösterileri izleyerek engelli kardeşlerimize destek olmuşlardır.  Bu organizasyona bizleri davet eden Afyonkarahisar Belediyesine teşekkür ederiz. 
Akabinde Afyonkarahisar Gençlik Merkezi olarak trafik haftası nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Anıt Park önünde Karayolu Trafik Haftası Sergisi katılım gösterdik. Trafik Polislerinin kontrolünde gençlerimiz simülatör aracına bindiler ve alkol gözlüğü ile vatandaşlarımıza emniyet kemerinin önemi ve alkollü araç kullanmanın sürücüler üzerindeki etkileri hakkında gençlerimize uygulamalı eğitim veridi. 
Sonrasında dinimizde mübarek gecelerden biri olan, günahların affı ve kulların temize çıkarılması anlamlarına gelen Berat Kandili nedeniyle Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Personeli ve gönüllü gençleri İkindi Namazı çıkışı camii cemaatine gül suyu ve şekerleme ikramına bulunmuşlardır. Cemaatin hayır duasını almışlardır.  

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYONKARAHİSAR, GENÇLİK, MERKEZİ, SAHA, ÇALIŞMALARINI, SÜRDÜRÜYOR,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
İddaa Canlı Skor
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
"İşlediğiniz günahları gizlediğiniz gibi, iyilikleri de gizleyiniz "


Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı