Haber Detayı
31 Temmuz 2016 - Pazar 11:28
 
AFYONKARAHİSAR GENÇLİK MERKEZİ HER GÜN DEMOKRASİ NÖBETİNDE
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi 15 Temmuz darbe girişiminin ardından meydanlarda başlayan demokrasi nöbetlerine il ve ilçe gençlik merkezlerinden gençler de katılmaya devam ediyor.
SİVİL TOPLUM Haberi


Gençlik ve Spor İl Müdür'Ü Yunus Totop ve Gençlik Merkezi Müdür'ü Gökhan Gürbüz kendisini yanlız bırakmayan yüzlerce Gönüllü Gençlere teşekkür etti. Gönüllü gençler ; "Güzel ülkemize hainler tarafından yapılan darbe girişimi ile yaşadığımız sıkıntılı günlerde; gençlerimiz vatanlarına ve ülkelerine sahip çıkmaya devam ediyor. Gençlerimizle birlikte meydanlarda, kurumlarda, sokak aralarında her yerde nöbetteyiz.. Bu ülke bizim bu vatan bize emanetir; dediler.

Afyonkarahisar Gençlik Merkezi gençlerimizle ve personelleri ile birlikte demokrasimize uzanan hain ellerin amaçlarına ulaşmasının önüne engel olmak için üzerlerine düşen vazifeyi yerine getirmek amacıyla meydanlardaki milli irade ve demokrasi nöbetlerinde her gün yerini alıyorlar. 
Tüm Afyonkarahisar'lı vatandaşlara Türk bayrağı dağıtararak demokrasi meydanında güzel görüntüler yaşanması için tüm gençler seferber oldular.ü


Gençlik ve Spor İl Müdür'Ü Yunus Totop , Gençlik Merkezi Müdür'ü Gökhan Gürbüz ve beraberindeki gençler Kurulan sinevizyondan gelişmeleri yakından takip eden halk ile birlikte bekleyişini sürdürüyorlar. Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi personeli ile tam kadro halkın yanında nöbetinin başında duruyorlar.
HABER : AHMET UÇMAK ( A HABER AJANS )

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYONKARAHİSAR, GENÇLİK, MERKEZİ, HER, GÜN, DEMOKRASİ, NÖBETİNDE,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Kargalar ötmeye başlayınca bülbüller susar..


Mevlana
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı