Haber Detayı
17 Temmuz 2017 - Pazartesi 23:45
 
AFYONKARAHİSAR GENÇLİK MERKEZİ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANDI
Afyonkarahisar Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Afyonkarahisar Gençlik Merkezi 11- 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini “Gençler Asla Unutmaz” teması ile hafta boyunca çeşitli organizasyonlar düzenledi.
SİVİL TOPLUM Haberi


Anayasa ile kurulan hür demokrasi düzenini ve temek hak ve hürriyetlerini ortadan kaldırmaya yönelik devletimize ve milletimize karşı 15 Temmuz 2016 günü başlatılan ancak aziz milletimizin şanlı direnişi ile başarısız olan menfur darbe girişiminin birinci yıl dönümünde 11-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında valiliğimizin koordinasyonunda 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini anma programı kapsamında çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Bu kapsamda Afyonkarahisar Gençlik Merkezi lider ve gönüllü gençleri 11-16 Temmuz tarihleri arasında Afyonkarahisar Gençlik Merkezi konferans salonunda 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anı Odası oluşturuldu. Afyonkarahisar Gençlik Merkezi binası 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerinin fotoğrafları ile donatılarak binanın girişinde pano oluşturuldu.  Afyonkarahisar Gençlik Merkezi resim öğretmeni, liderler ve gönüllü gençleri tarafından beyaz renkli tişörtlere 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerinin isimleri yazıldı. Afyonkarahisar Gençlik Merkezi resim öğretmeni tarafından Şehit Ömer HALİSDEMİR’in dev tablosu yapıldı. Sosyal Medyada etkinlikler oluşturuldu, duyurular yapıldı. İl Müdürlüğümüzce Atatürk Kapalı Spor Salonunda hazırlanan 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma programına gençlerle katılındı. Şehitlik ziyareti yapıldı. İmaret Camisinde ki mevlit programı, öğle namazı ve ikram dağıtımına katılındı. Gençlere 15 Temmuz’la ilgili video izlettirildi. Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Medya Kulübü tarafından 15 Temmuz’la ilgili sokak röportajı yapıldı ve sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Gönüllü gençlerle Anıtpark Utku Anıtı önünde açılan “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” konulu resim sergisine katılındı.  Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Tarih ve Edebiyat Kulübünde yer alan gençlerle birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezinde düzenlenen   “15 Temmuz Ruhu” konulu Panele katılındı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Muğla İli Marmaris İlçesinde gerçekleştirilen 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma programına ilimizi temsilen bir gençlik lideri ve on genç ile katılındı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzle ortaklaşa hazırlanan Anma programına katılındı. Bakanlığımızca gönderilen şapka ve tişörtler gençlere dağıtıldı. 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Yürüyüşüne katılanlara Türk Bayrağı dağıtıldı. 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma yürüyüşüne Meşale ve Türk Bayrakları ile katılındı. Anıtpark önünde ki nöbete katılındı, program izlendi. Anıtpark önünde ki meydanda stant açıldı, resimler sergilendi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 16 Temmuz 2017 tarihinde ülke genelinde organize ettiği Teveccüh ve Sabah Namazı kılındı.  Yapılan programa katılarak bizeler destek olan Afyonkarahisar Gençlik Merkezi eğiticileri, gönüllü gençler ve ailelilerine teşekkür ederiz. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYONKARAHİSAR, GENÇLİK, MERKEZİ, 15, TEMMUZ, DEMOKRASİ, ŞEHİTLERİNİ, ANDI,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Diğer Haberler
MESLEĞİNİZİN POLİSİ OLMAK ZORUNDASINIZ
AFYON CANSUYU'NDAN İYİ PARTİ'YE ZİYARET
Afyonlu Gazetecilerden Belediye Başkanı Saffet Acar’a Nezaket Ziyareti
HÜSNÜ SERTESER’E ÜÇ ZİYARET BİRDEN
AFYON CANSUYU MHP İL BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
İş Kadınlarından Birliktir’e ziyaret
ATSO VE GECEK YÖNETİMİ ORTAK TOPLANTI YAPTI
ŞEKERBANK ZİRAAT ODASIYLA PROTOKOL İMZALADI
TEV DENİZLİ’DEN AEV’E ZİYARET
Şuurlu ve Nizami olmak zorundayız
ATSO, KOBİ’LER İÇİN ÖNEMLİ BİR TOPLANTIYA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
Yatırımcılar İçin OSB'lerdeki Parsellere Bedelsiz Tahsis Düzenlemesi
ŞEKERBANK PANCAR ÜRETİCİLERİ KOOPERATİFİ İLE PROTOKOL İMZALADI
Ayakkabı tasarımına İzmir damgası
EİB’den Balıkesir Çıkartması
BLOK MERMER FUARI’NA AFYONKARAHİSAR DAMGASI
AFYONKARAHİSAR, İKTİSADİ MÜCADELEDE EN ÖN CEPHEDE OLACAK
İŞ BİRLİĞİ DEVAM EDİYOR
Konfeksiyon ihracatçıları bir taşla üç kuş vuracak
TÜRKER, STANDARDİZASYON ZİRVESİ’NE KATILDI
ŞEHRİN MARKALAŞMA GAYRETİ SÜRECEK
Frank Elegar Afyon Basketbol takımına transfer oldu !!
AFYONKARAHİSAR UTEF'DEN VALİ TUTULMAZ'A ZİYARET
LİMİT OKULLARINDAN ESOB’A NEZAKET ZİYARETİ
AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI ESER ESOB’DA AÇIKLADI “ADAY ADAYIYIM”
ATSO KOBİ AKADEMİSİ PROJE TOPLANTISI İSPANYA’DA YAPILDI
İhracat Akademisi ile KOBİ’ler ihracatçı olacak
TÜRKİSTAN KURULTAYI'NDA TÜRKLERİN SÜRÜLMESİ
Semerkand Afyon'da Kermes Açtı
EHKİB’in 9 aylık ihracatı 1 milyar doları aştı
“SİZİ ATSO’YA DAVET EDİYORUZ”
BOLDAV’DAN AHMET KOCA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Ulusal Gazeteler
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
Afyonkarahisar'da yaşamaktan mutlu musunuz?
Özlü Sözler
Avcı değilsin; avdan bahsetme! Okumadığın bir şeyi tefsir etme. Eğer hakikat üstadı senden mana sorarsa; kendi gördüğünü anlat; Pirini gördüğünü değil…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Modül 1

sanalbasin.com üyesidir

Haber Yazılımı