Haber Detayı
17 Temmuz 2017 - Pazartesi 23:45
 
AFYONKARAHİSAR GENÇLİK MERKEZİ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANDI
Afyonkarahisar Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Afyonkarahisar Gençlik Merkezi 11- 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini “Gençler Asla Unutmaz” teması ile hafta boyunca çeşitli organizasyonlar düzenledi.
SİVİL TOPLUM Haberi


Anayasa ile kurulan hür demokrasi düzenini ve temek hak ve hürriyetlerini ortadan kaldırmaya yönelik devletimize ve milletimize karşı 15 Temmuz 2016 günü başlatılan ancak aziz milletimizin şanlı direnişi ile başarısız olan menfur darbe girişiminin birinci yıl dönümünde 11-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında valiliğimizin koordinasyonunda 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini anma programı kapsamında çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Bu kapsamda Afyonkarahisar Gençlik Merkezi lider ve gönüllü gençleri 11-16 Temmuz tarihleri arasında Afyonkarahisar Gençlik Merkezi konferans salonunda 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anı Odası oluşturuldu. Afyonkarahisar Gençlik Merkezi binası 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerinin fotoğrafları ile donatılarak binanın girişinde pano oluşturuldu.  Afyonkarahisar Gençlik Merkezi resim öğretmeni, liderler ve gönüllü gençleri tarafından beyaz renkli tişörtlere 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerinin isimleri yazıldı. Afyonkarahisar Gençlik Merkezi resim öğretmeni tarafından Şehit Ömer HALİSDEMİR’in dev tablosu yapıldı. Sosyal Medyada etkinlikler oluşturuldu, duyurular yapıldı. İl Müdürlüğümüzce Atatürk Kapalı Spor Salonunda hazırlanan 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma programına gençlerle katılındı. Şehitlik ziyareti yapıldı. İmaret Camisinde ki mevlit programı, öğle namazı ve ikram dağıtımına katılındı. Gençlere 15 Temmuz’la ilgili video izlettirildi. Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Medya Kulübü tarafından 15 Temmuz’la ilgili sokak röportajı yapıldı ve sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Gönüllü gençlerle Anıtpark Utku Anıtı önünde açılan “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” konulu resim sergisine katılındı.  Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Tarih ve Edebiyat Kulübünde yer alan gençlerle birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezinde düzenlenen   “15 Temmuz Ruhu” konulu Panele katılındı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Muğla İli Marmaris İlçesinde gerçekleştirilen 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma programına ilimizi temsilen bir gençlik lideri ve on genç ile katılındı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzle ortaklaşa hazırlanan Anma programına katılındı. Bakanlığımızca gönderilen şapka ve tişörtler gençlere dağıtıldı. 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Yürüyüşüne katılanlara Türk Bayrağı dağıtıldı. 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma yürüyüşüne Meşale ve Türk Bayrakları ile katılındı. Anıtpark önünde ki nöbete katılındı, program izlendi. Anıtpark önünde ki meydanda stant açıldı, resimler sergilendi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 16 Temmuz 2017 tarihinde ülke genelinde organize ettiği Teveccüh ve Sabah Namazı kılındı.  Yapılan programa katılarak bizeler destek olan Afyonkarahisar Gençlik Merkezi eğiticileri, gönüllü gençler ve ailelilerine teşekkür ederiz. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYONKARAHİSAR, GENÇLİK, MERKEZİ, 15, TEMMUZ, DEMOKRASİ, ŞEHİTLERİNİ, ANDI,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Diğer Haberler
“Bağımsızlığımız ihracattan ve üretimden geçiyor”
İŞADAMLARINA YENİ YATIRIM FIRSATI
Tarım OSB’den sonra Mobilya OSB geliyor
HAYATİ KARAASLAN, ATSO’YU ZİYARET ETTİ
Deniz Feneri Derneği açıkladı !
İtalyan mimarların projelerini Türk doğaltaşı süsleyecek
KONYA BİRLİK BAŞKANI VE VEKİLİNDEN ESOB’A ZİYARET
Merkez Valisi Şerif Yılmaz'dan ziyaret !!!
HÜSNÜ SERTESER, TOBB’DA EGE BÖLGESİ TOPLANTISI’NA KATILDI
“BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ”
‘Gençlik Kampı’ Festival Havasında geçti
Sanayicilere ‘Sıfır Atık Projesi’ anlatıldı
ATSO'DAN MESLEKİ YETERLİLİK SINAVI
BOLDAV BURS BAĞIŞ KAMPANYASINA DAVET
ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİNDEN KUDÜS AÇIKLAMASI
Yabancı yatırımcılar Bölge’ye çekilecek !!!
AFYON ESOB’DA AĞUSTOS AYI TOPLANTISI YAPILDI
Karakuz ; "Bizim bu yola çıkışımız hayırlı bir çıkıştır"
TEMA'NIN AEV ZİYARETİ
AFYON İZCİLİK FEDERASYONU'NDAN ÇOBAN'A ZİYARET
EROZYONLA MÜCADELEDE FARKINDALIK !!!!
Afyonkarahisar'lı Gazeteciler Sandıklı Akdağ’da !!!
HÜSNÜ SERTESER, ÜST ÜSTE İKİNCİ KEZ !!!
SGK İL MÜDÜRÜ FİDAN, ATSO’YU ZİYARETTE BULUNDU
İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ ATSO'DA VERİLDİ
Afyonkarahisar Baro Başkanlığı Basın açıklaması !!!
Konya Bölge Koordinatörü ESOB’u ziyaret etti.
İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız'a ziyaret
KARAGÖZ ; “VEFALI DOSTLARIMIN ARASINA DÖNDÜM”
BURCU KÖKSAL, TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ
AFYONKARAHİSAR'DA İMAR BARIŞI TOPLANTISI YAPILACAK
HÜSNÜ SERTESER, ORUÇOĞLU YAĞ VE AFYON ET ENTEGRE’Yİ KUTLADI
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
Afyonkarahisar'da yaşamaktan mutlu musunuz?
Özlü Sözler
Devletin hazinesi adalettir.


Konfüçyus
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Modül 1

sanalbasin.com üyesidir

Haber Yazılımı