Haber Detayı
21 Nisan 2016 - Perşembe 20:12
 
AFYONKARAHİSAR'DA EVDE BAKIM HİZMETİ HAYATA GEÇTİ
Afyonkarahisar Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı gereği yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi. Afyonkarahisar Belediyesi; Halk Sağlığı Müdürlüğü ile yaptığı işbirliğinde bakıma muhtaç kişilere yönelik Evde Bakım Hizmeti başlattı.
SAĞLIK Haberi


       Afyonkarahisar Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı gereği  yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi. Afyonkarahisar Belediyesi; Halk Sağlığı Müdürlüğü ile yaptığı işbirliğinde bakıma muhtaç kişilere yönelik Evde Bakım Hizmeti başlattı.

        Kişilerin yaşam kalitesini arttırmak ve ailelerine destek sağlayarak sağlıklı bir toplum oluşmasını hedefleyen Afyonkarahisar Belediyesi, bu hizmet kapsamında yaşlılığı veya bedensel engelliliği nedeniyle evinde özel tıbbi bakıma ihtiyacı olanların, sağlık ihtiyaçları, kişisel bakım da dâhil olmak üzere yaşadıkları ortamda karşılanıyor.

          Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Halk Sağlığı Müdürü Lütfi Akgün, Muhtarlık İşleri Müdürü Cem Kasapoğlu, Halkla İlişkiler Birimi Sorumlusu Hasan Hüseyin Azak ve beraberindeki heyetle birlikte bakıma muhtaç aileyi ziyaret ederek hizmeti yerinde incelediler.

           Afyonkarahisar Belediyesi ve Halk Sağlığı Müdürlüğünden oluşan Evde Bakım Hizmeti Ekibi, kişisel bakımını sağlayamayan bireylerin, kişisel bakımlarını gerçekleştirip, hastaların yaşadıkları ortamı sağlık koşullarına uygun hale getirerek, evlerinde her türlü temizlik, bakım, onarım ve tadilat işlemlerini gerçekleştirecek.

Kaynak: (AB) - Afyon Belediyesi Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYONKARAHİSAR'DA, EVDE, BAKIM, HİZMETİ, HAYATA, GEÇTİ ,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Kendine yapılmasını istemediğini sen de başkasına yapma.


Konfüçyus
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı