Haber Detayı
03 Ekim 2016 - Pazartesi 22:13
 
AFYON YEŞİLYOL CADDESİNİ ONLARLA COŞUYOR !!!
Afyonkarahisar Merkez Yeşilyol Caddesinin Konservetuar Öğrencilerinden oluşan müzisyenleri, Pazar günü Yeşilyol caddesinin sesi ve neşesi oldu. Ellerine aldıkları gitar ile Yeşilyol caddesini şenlik alanına çevirdiler.
SANAT Haberi


Yeşilyol müzisyenleri, Birininden güzel Türk Halk müziği eserleri seslendirerek büyük alkış aldılar, Pazar günü Afyonkarahisar'lı gençlere nostalji yaşatan Konservetuar Öğrencileri , uzun ve yorucu bir Pazar gününün ardından kazandıkları parayla okumak ve geçimlerine katkıda bulunmanın sevincini yaşıyorlar. Sokak müzisyenleri sadece öğrencilerin değil, tüm Afyonkarahisar'lıların kendilerine değer verilmesini istiyor.

 

HABERSİZCE MÜZİK ZİYAFETİ VERİYORUZ

Afyon Kocatepe Ünüversitesi ( AKÜ) Konservetuar Öğrencileri Yeşilyol Caddesi’nde hoş bir seda olarak söyledikleri eserler ile caddeyi salladılar. Öğrenciler yaptıkları iş için sokakta müzik söyleyerek para kazanmak mükemmel bir duygudur; dediler.Bir konser için bir bilet alırsınız ama ansızın sokak başında ,sizi bir konser havasında ,insana bambaşka bir duygu yaşatan bir platformdur sokak müziği; dediler. Aynı anda dinlemek isteyen ve istemeyen müzikle şöyle bir kısa buluşma sağlıyor. Buda insana çok güzel bir tat veriyor. Sokakta çalmanın en güzel yönü tanımadığınız insanlarla habersiz bir şekilde buluşup olumlu bir tepki almaktır.” diye konuştular.


HABER VE RESİM : AHMET UÇMAK (A HABER AJANS)

Kaynak: (AYB) - Afyon Yerel Basın Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, YEŞİLYOL, CADDESİNİ, ONLARLA, COŞUYOR, !!!,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
İddaa Canlı Skor
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Nice alimler vardır ki, hakiki bilgiden, hakiki irfandan nasipleri yoktur. Bunla bilgi hafızıdır, bilgi sevgilisi değil.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı