Haber Detayı
24 Nisan 2016 - Pazar 01:22
 
AFYON SAKATLAR DERNEĞİ ŞUBESİNDE 23 NİSAN KUTLAMASI
Afyonkarahisar’da Sakatlar Derneği şubesi ,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında temsili olarak, “çocuklar” Başkan Nilgün Akgün’ün makamına oturdu.
SİVİL TOPLUM Haberi


Türkiye Sakatlar Derneği Afyon şube Başkanı Nilgün Akgün’ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında öğrencileri temsili Başkan olarak ağırladı,Hisarbank Yüzüncü yıl İlköğretim okulu 1. Sınıf  öğrencilerinden İsmail Özkara, Sakatlar Derneği Afyon şube’si  başkanının makamına ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında Başkan Nilgün Akgün bir süre çocukla sohbet ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutladı.


Ziyarette temsili olarak Başkan Akgün’ün makamına oturan öğrencilerden 1. Sınıf Öğrencisi İsmail Özkara , Başkan koltuğunda oturmak çok güzel dedi.

Başkan Akgün; Öğrencilerden İsmail Özkara’ya , “Başkan olsaydın neler yapardın?” sorusuna çok anlamlı bir yanıt verdi.

Okul öğrencilerinden İsmail Özkara , Başkan Akgün’e  ben Başkan olsaydım engelliler için her türlü yardımı yapardım ,demesi  duygulandırdı.

Başkan Akgün, “Eğitimin bizler için ne kadar büyük bir önem taşıdığını söyledi. Çocuklar, bizler için çok değerli. Onlar için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Bu bayram çocukların bayramıdır. Çocuklar gönüllerince eğlenmeli, kendilerine ait bir bayramı istedikleri gibi kutlamalılardır. Çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram olması yönünden de önem taşıyan bu günde tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

HABER : AHMET UÇMAK (A HABER AJANS)

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, SAKATLAR, DERNEĞİ, ŞUBESİNDE, 23, NİSAN, KUTLAMASI,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı