Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 23:58
 
Afyon Paşa Camii çevre düzenleme çalışmalarına başlandı
Afyonkarahisar Belediyesi'nin bünyesinde yeniden kazandırılacak Paşa Camii çevre düzenleme çalışmalarına hızla başlandı.
GÜNDEM Haberi


Afyonkaahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatı ile Fen İşleri Müdürlüğü Yol ve Asfalt Birimi ekipleri Paşa Camii’de çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

 

Afyonkarahisar Belediyesinin destekleri ve hayırseverlerin katkılarıyla yapımına başlanan Paşa Camii bir taraftan inşaat çalışmaları devam ederken, diğer taraftan da yol düzenlemeleri tüm hızıyla devam ediyor.

 

Gasilhaneden, Kur’an Kursu’na, açık otoparktan, sosyal donatılara kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Paşa Camii ve Müştemilatları tamamlandığında şehrimizin ve  ülkemizin en güzel eserlerinden biri olacağını belirten Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, hayırsever tüm vatandaşlarımızın Kuveyt Türk Afyonkarahisar Şubesi üzerinden açılan Paşa Camii hesabına destek vermeleri çağrısında bulunarak, bugüne kadar maddi ve manevi emeği geçenlere teşekkür etti.

 

 "Paşa Camii'nin bir köşesinde benim de katkım olsun" diyenler, Kuveyt Türk Afyonkarahisar Şubesi, Afyonkarahisar Paşa Camii Kur’an Kursu ve Müştemilatını Yaptırma ve Yaşatma Derneği adına TR 66 0020 5000 0943 6740 4000 01 IBAN Numarasından destek verebilirler.

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Afyon, Paşa, Camii, çevre, düzenleme, çalışmalarına, başlandı,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Namus görünmez bir cevherdir; çok kere ona sahip olmayanlar sahipmiş gibi görünürler.


Shakespeare
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı