Haber Detayı
25 Ocak 2018 - Perşembe 08:31
 
AFYON ODA BAŞKANLARINDAN BAŞKAN ÇOBAN’A ZİYARET
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Giyim Eşyası İmalat ve Satıcılar Odası ile Sebzeciler Odasını makamında kabul etti. İlk ziyaret, Giyim Eşyası İmalat ve Satıcılar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden geldi.
SİVİL TOPLUM Haberi


         Ziyarette Başkan Burhanettin Çoban, yapılan genel kurulun ardından yeniden Başkanlığa seçilen Giyim Eşyası İmalat ve Satıcılar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük ve yönetimine hayırlı olsun temennilerini ileterek tebrik etti. Oda Başkanı Hüseyin Karnıbüyük ise Başkan Burhanettin Çoban’ın ‘esnaf dostu’ olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın her zaman desteğini yanlarında htiklerini ifade ederek kabulünden dolayı kendisine şükranlarını sundu.

 

         Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın bir diğer ziyaretçileri de geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından Sebzeciler Odası Başkanlığına seçilen Veysel Gök ve yeni yönetimi oldu. Zabıta Müdürü Murat Gürsan’ın da yer aldığı ziyarette Başkan Çoban Sebzeciler Odası Başkanlığına seçilen Veysel Gök ve yeni yönetimine hayırlı olsun temennilerini iletti. Oda Başkanı Veysel Gök ise Afyonkarahisar Belediyesi ile işbirliği halinde olacaklarını ifade ederek Başkan Çoban’a teşekkürlerini sundu.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, ODA, BAŞKANLARINDAN, , BAŞKAN, ÇOBAN’A, ZİYARET,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Dağlar nice yüksek ise,yol onun üstünden geçer.


Yunus Emre
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı