Haber Detayı
28 Mayıs 2017 - Pazar 20:16
 
Afyon ‘Kitap Okuma Yarışması’
Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1-Nolu Şube, Afyonkarahisar Belediyesi ve Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünce tertip edilen ‘Kitap Okuma Yarışması’ ödül töreni Valimiz Aziz Yıldırım’ın teşrifleriyle Atatürk Kapalı Spor salonunda gerçekleştirildi.
EĞİTİM Haberi


 
4 bine yakın öğrencinin katıldığı yarışmanın ödül törenine Valimiz Yıldırım’ın yanı sıra Milletvekili Ali Özkaya ve Hatice Dudu Özkal, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Baro Başkanı Turgay Şahin, Vali Yardımcısı Erhan Günay, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Hilmi Uçan, İl Milli Eğitim Metin Yalçın, Eğitim Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kolukısa, Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1-Nolu Şube Başkanı Abdullah Çelik, protokol üyeleri ile öğrenciler ve velileri katıldı.
 
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla ödül töreni başladı. Açılış konuşmalarının akabinde yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçenlere plaket takdim edilirken, Kadınana İmam Hatip Okulu öğrencisi tarafından ‘Mescidi Aksa’ şiiri okundu. Çobanlar Yavuz Selim Ortaokulu öğrencilerinin folklor gösterisiyle devam eden tören ödül takdimiyle sona erdi.
 
Memur Sen’e bağlı Eğitim Bir Sen Sendikası Afyonkarahisar 1-Nolu Şubesi, Afyonkarahisar Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yapılan kitap okuma yarışması kapsamında ilk, orta ve lise öğrencilerimize 10.000 kitap dağıtılırken yarışmada dereceye giren öğrencilere özel ödüllerin yanı sıra 120 öğrenciye de bisiklet hediye edildi.
Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Afyon, ‘Kitap, Okuma, Yarışması’,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
İddaa Canlı Skor
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Köpeklerin dudakları değdi diye deniz kirlenmez…


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


hayati-kanat_b93454fca76a3ca0ca2e.JPG
Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı